Göğüs ve Göbek Yağları Hakkında (Lütfen Yardım)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Loop tarafından 16 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Loop

Loop Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhabalar, tecrübeli arkadaşların cevabına gerçekten ihtiyacım var. Geçen sene yaza fit girmek için spora başlamıştım. 3 Ay yaptım vücudum iyi tepki verdi, kollarımda baya bir gelişme oldu. Göbeğim de vardı ama açıkcası pek umursamamıştım, sadece geniş omuzlar ve biraz hacimli kollar istiyordum. Bu sene artık tamamen sporla yaşamak için başlangıç yaptım yaklaşık 1 aydır her gün spor yapıyorum. Çok değil ama zayıf bir insanım, kollarım yine gelişiyor gayet iyi durumdalar. Fakat göğüs ve göbek bölgemde inanılmaz bir yağlanma var. Jinekomasti olduğumu sanmıyorum çünkü küçük yaşlardayken de böyle olmuştu sonra kendiliğinden (sanırım o dönemler az yiyordum) geçti.

Şimdi sorum şöyle değerli dostlar. Zayıf olduğum için kasların çirkin durmaması adına birazda hacimlenmek için yüksek karbonhidrat + protein ağırlıklı besleniyorum. Eğer diyete girersem göbek ve göğüs için bu kez de vücut ince kalacak. Mekik vs çekiyorum fakat bu şekilde pek olacak gibi değil. Ne yapmamı önerirsiniz gerçekten ortada kaldım. Diyet mi yapayım? Aynı şekilde beslenip ağırlık kaldırmaya devam mı? Yardımlarınıza çok ihtiyacım var.

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş