Göğüs ve Bacak , Aynı Gün Çalışmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Steve tarafından 20 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Steve

Steve Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    Herkese selam ; salondaki hocalardan biri ile geçen gün göğüs antrenmanı hakkında konuşurken bana bacakla aynı gün çalışırsam göğüs kafesimin genişleyeceğini söyledi. Gerçi arnoldun bir önerisini okumuştum pullover ve squatı süper set girmenin göğüs kafesinde büyümeye olumlu yönde etki edeceğinden bahsetmişti ama eski bir görüş olduğundan daha önce denemiş olan arkadaşlarım varsa üzerinde bir konuşalım dedim. Teşekkürler

2. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT

Bundan 1,5 sene önce kadar 1,5 ay kadar göğüs-bacak aynı gün çalıstıgımı hatırlıyorum.Şimdiki aklım olsa hayatta böle bir hata yapmazdım .ikiside geniş kas grubu göğüs-sırt süper setlenebilir ama bacak-göğüs çok çok zor yapılsa bile nadiren yapılmalı yapılrsa da o günkü beslenme programıda değişecektir . Bacak için ayrı bir gün ayrılmak gene en mantıklısı derim.

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede, onu öneren Arnold, adam 110 kiloluk haliyle, 15 tekrar barfiks çekip sonra +100 kilo ile incline press yapacak kondüsyona sahip genetik mucizesi.
    Bu adam insafsızca kendi programını bizlere önermiş.
    Şu bence mantıklı, pullover ile squatı süper setlemek.
    Pullover kastan çok kaburgaları açan bir egzersiz olarak uygulanabilir, ve nefes nefeseyken bu açılma etkisini yakalamak daha kolay.
    Ama bir bütün olarak önce bacak sonra göğüs, bencede uygulamada çok zorlayıcı bir program, o işi Arnold'a bırakmak daha doğru olur gibi geliyor.

4. Steve

Steve Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    Teşekkürler bende sizin gibi düşünmüştüm. Bu ikiliyi hiç denemediğimden aklımca acabalar vardı ama şimdi sorun kalmadı. Tekrar sağolun.

5. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ikiside buyuk bolge ve gelismesi zor bolgeler o yuzden normalinde bacak zor gelisen bir bolge ve haftada sadece bir gun tamamen bacaklara ayirmani tavsiye edyorum ,arnolda gelince yarismala yakin artik ilac tuketimi artiyor ve super set uygulamasina giriyor nekadar pup yaparsa o kadar cok kani cogaltip sisme oluyor zaten vucut ilac dolmus her sekilde gelisim sagaliyor
    ve yillarin verdigi bir tecubesi var vucut agar bir tempoya alismis artik..bu benim gorusum ben asla bacakla gogus calismadim bir zamanlar sadece bacaklar trapes yapmistim,onun disinda gogusu kanatla denedim,gogusu on kola denedim ,gogusu arka kola denedim...saygilarimla

Sayfayı Paylaş