Göğüs sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ulaselbi tarafından 2 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ulaselbi

ulaselbi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Malumunuz yaz geldi aşırı terliyoruz, bir bunalma bir rehavet. 4 aylık sıkı bir çalışma ile yaklaşık 4-5 kilo aldım sizce bu iyi bir performans mıdır ? Bu süre zarfında istediğim vücuda hemen hemen sahip oldum fakat büyük bir sorunum var göğüs kaslarım bir türlü çıkmıyor. Bir ay sonra almanyaya gidebilirim . Glutamin ve protein tozum sizce göğüs antrenmanlarımı 2 güne çıkarmalımıyım supplement kominasyonlarını nasıl yapmalıyım yardımcı olabilirseniz çok sevinirm şimdiden teşekkürler.. İyi çalışmalar bench_O bench_O

2. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Aynı sorun bendede var. 63 kiloyum şuanda 1 seneyi aşkın geçmişim var, vücudumun her bölgesinden memnunum. Düzenli kilo da alıyorum. Fakat göğüs herzaman diğer bölgelerden geri geliyor.
    Göğüs için püf noktası verebilecek arkadaşlardan yarım bekliyorum..

3. Serdarr

Serdarr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet arkadaşlar ne yazik ki bende de göğüs sorunu var milletin dilinden bıktım 9 aydır gidiyorum ama göğüs neredeyse çok az gerçekten orantısız bi durumum var

4. AnimalPower

AnimalPower Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Pressleri cogaltin,olmazsa programinizi gozden gecirip yeni program belirleyin kaslari arada sasirtmak gerekiyor.

Sayfayı Paylaş