Göğüs problemim ne önerirsiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MT123 tarafından 10 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Herkese iyi günler 2 sorum olucak
    1)Göğüslerim yağlı yani büyük 87 kilodan 73 kiloya indim göğüslerim biraz küçüldü fakat hala büyükler bende bunun için evde çalıştıgımdan şınav çekmeye karar verdim şınav mı çekmeliyim yoksa daha zayıflamalımıyım boyum 1.73 yaşım 14
    2)Evde hangi programları önerirsiniz(sırt,göğüs gibi) yeni başlayanlar bölümündekilere baktım onların dışında ne önerebilirsiniz

2. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Onların dışında önerebileceğimiz pek bur şey yok şınav çekebilirsin sorun olmaz beslenmeni oturduğun sürece hem yağlarından kurtulacaksın aynı zamanda kas kütlen artacaktır. Zaten vücut ağırlığın ile yaptığın hareketler sorun çıkartmaz.

3. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Peki sağol bu arada kilo vermeye devam etmelimiyim sence onunla birlikte şınav mı çekmeliyim yoksa bundan sonra birtek şınav mı ceksem yeter

4. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Ben yaşına dikkat etmemiştim daha 14 yaşındasın kilon biraz daha aşağıya çekilebilir ama bunu diyet yapıp beslenmenden kısarak değil abur cuburu paket gıdaları keserek yapman en faydalısı olur senin için sınav çekmen sorun olmaz kesinlikle mekik ve barfiksde çekebilirsin kolay gelsin.

5. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    sağol ben abur cubur pek yemiyorum 87 kg dan 73 kg ya kadar indiğimden birkaç şey biliyorum diyet yapmadan indim zaten ama yediğime dikkat ettim genede kardiyo ya devam edicem ozaman

6. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Edebilirsin hem gençsin spor faliyetlerindede seni arkadaslarından 1 adım öne çıkartabilir kazandıgın kondinasyon buda motive olmanı sağlar. Dediğim gibi annenin yaptığı yemeklerden kesmek yok ekmektende kesme aşırı yeme sadece.

7. MT123

MT123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    ekmek günde en fazla 3 dilim yiyorum ya en fazla 4 oda kepekli yiyorum ve aç hissetmiyorum kendimi hiç aslında 73 kilo ya kadar indim bundan dahada inicektim fakat motivasyon kaybetme diyorlardı pek inanmazdım ama motivasyon gerçekten gitti bendede hiç yapma isteğim gelmedi ama şu göğüslerden sıkıldım artık bunun için tekrardan baslıcam teşekkür ederim senin yorumun içinde

Sayfayı Paylaş