göğüs problemi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ozergunduz tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ozergunduz

ozergunduz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar, direk konuya gireceğim gögüsüm çok büyük ve yağlı bu yüzden vucudumun kalanına gore çok şekilsiz ve büyük duruyor. yaklaşık 7 aydır vg yapıyorum ama hala pek bir şey farketmedi sadece kası büyüttüm genişledi ve açıkcası daha kötü daha şekilsiz bir görüntü ortaya çıktı çünkü üzerinde biraz kalın bir yağ tabakası var sarkma yok fakat aşırı büyük duruyor. 1 ay öncesine kadar gögüs calısmayı bırakmıstım ama bu sadece kasın haciminde birazcık dusus sagladı yag oldugu gıbı durdugu ıcın tekrar calısmaya basladım.

spor geçmişim : kendimi bildim bileli sınav squat barfix dips yaparım son 4 yıl boyunca duzenlı yaptım iki yıl cok yanlıs programlar uyguladım bu yüzden hacim kaybı yasadım fakat sonrasında yavas yavas dogruyu bulmaya basladım vgden once yaklasık 5 ay calisthenic yaptım ve yuksek tekrarlı sınav turevlerı sayesınde gogusum bıraz fazla gelisti sanırım ayrıca dogru düzgün bir diyet uygulamadıgım için kas ve yag kütlesi olusturdum. ek olarak 5 yıl once bir sene boyunca güreş sparringi ve peşinden gelen 2 sene boyunca boks yaptım.
    yaşım 18
    boy 180 kilo 80
    gögüs 116
    omuz 126
    kol 40
    bel 84

Sayfayı Paylaş