Göğüs Krampı

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Sugar23 tarafından 17 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sugar23

Sugar23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Bana ara sıra göğüs krampı oluyor ve bir keresinde yaklaşık 10 dk oldu diğerleri 1 dk lık en fazla. Vg ye başladığımdan beri 2 gündür hafif yokluyo göğüs krampı sanki geliyorum diyor bana. Göğüs krampı neden olur vg yi bırakmak zorunda kalabilir miyim? Isınmaya çalışıyorum ama nasıl ısınacağımı bilmiyorum resimli bir konu varmıdır?

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Tam olarak kramp nasıl bişeydişr bilmiyorum..bendede bu ağrı var...özellikle kalp tarafı değilde diğer tarafım gerçekten sıkışıyor gibi oluyor...nedeni nedir anlayamadım..vg ile alakasını anlayamadım..vücut gelişmesinni ne gibi bir zararı olabilirki..anlamadım bende cevap bekliyorum açıkçası...

3. Sugar23

Sugar23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben araştırdım benmki kramp. Nefes alıp verince,öksürünce çok acıyor ve sanki kemikler birbirine girmiş gibi hissediyorsun. Biraz araştırdım ve ağır egzersiz sonucu oluşuyor diyor fakat ben egzersiz yapmadanda vardı?

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    hımmm aynı sorun la karşu karşıyayız ve ben ağır idmanlardan sonra odlu diyebilirim acaba ne yapaiblriski ?

5. Sugar23

Sugar23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyorum bende kimse de bir şey yazmıyor. Kalp hastalığı falan olmasın bizde

6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Bu tarz konulara bu gibi yerden sağlıklı bilgi beklemek mantıksız zaten...sen açmışsın kponuyu ancak beni dinlersen burdan umiid kes..git bir doktora..buradaki kişiler sadece tahmin yürütürler..ellerinden başkasıda gelemz zzaten...

Sayfayı Paylaş