göğüs kaslarımın farklı olması

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve akar24 tarafından 12 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. akar24

akar24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim sağ göğüsüm soldakinden daha aşşağıda ve şekil olarak da varklı gibi resmen soğudum gitmemeye karar verdim komik görüntü oldu çünkü bunun nedeni ne acaba?

2. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Anatomik sıkıntı olabilir.Benimde anlattıgın gibi biri az daha assagıda duruyor ama oyle gözükmesinin sebebi diğerinin üstte doğru toplanması o da kaburga deformasyonundanmış doktora görünmüştüm o söyledi. Kontrol et ileri doğru çıkıklık falan...

3. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Genetik olabilir. Genetik değilse eğer bunu omuzlarına bakarak anlayabilirsin. Ayna karşısında press hareketi yaparkenki konumuna dikkatlice bak kücük olan göğsün hangi taraftsaysa o tarafın omuzu bu konuda cok önemli. Eğer bu omuz gereğinden fazla hareket ediyorsa büyük ihtimal göğsünün geri kalması bundan kaynaklanıyor . Kısa olmasının sebebi de pectoralis minor kasının kısa olmasından kaynaklanıyor bu da büyük ihtimal genetik veya dediğim gibi göğsün alması gereken yükü omuz aldığından dolayı o göğüs geride kalıyor ve söylediğin gibi farklı bir görünüme kavusabiliyor. Bütün iş omuzlarda bitiyor incele kendini , salonda yaptiğin hareketleri ayna karşısında yapmaya calıs bakalim bir şey farkedebilecek misin

4. akar24

akar24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    resim atmaya çalışım bide öyle bakın belki daha iyi anlarsınız

Sayfayı Paylaş