Göğüs kasları

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tolga Kurt tarafından 12 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Tolga Kurt

Tolga Kurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar bu spora başlayalı 2 ay oldu aklıma takılan bir problemim var.. Benim vücudum yağlı fazla değil ama, göğüslerim yağ kütleleri yüzünden büyük. Bazı arkadaşlar eritemezsin falan dediler 3. ayıma geçtim gerçekten de bir erime göremiyorum. Sizce bu durum ne kadar sürer ve nasıl bir çözüm önerirsiniz. Teşekkürler

2. romulus

romulus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de var aynı sorun.kardio yap gerekirse düşük agırlık cok tekrar da uygulayabilirsin göğüs calısmalarında.

3. Tolga Kurt

Tolga Kurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    :) :) Zayıf olsam daha mı çok kas yaparım. Misal benim göğüslerim yağlı göğüs kası çalışıyorum bu esnada hem yağ eritip hem kas mı yapıyorum yoksa sadece yağlarımı mı eritiyorum ?

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
  5. Tolga Kurt

Tolga Kurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Biraz bekleyin resmi yüklüyorum..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:16 ----------

Uploaded with ImageShack.us

Şuan ki hali bu

6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Plastik cerraha görünmede yarar var. Ben bugün gittim. Ameliyat olmaya karar verdim. İster yağ ister meme dokusu olsun malesef göğüsteki fazlalık eritilmiyor. 16 kilo verdim 1g erimedi hatta daha da irileşti göğüs çalıştığım için.
    Google jinekominasti diye arattırıp doktorların ne dediklerini öğrenirsen iyi olur senin için.

Tabi ki resimden pek belli olmuyor ama sendede var gibi. İnş böyle bir hastalığın yoktur.

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bence jinekomasti yok resimle tanı koyamayız ama internetteki jinekomsti resimlerine hiç benzemıyor siz kardio ıle kılo vermeye başlayın göründü kadarıyla yağ oranı fala vücutta kardioya başlayın gelişmeleri yazarsınız ama içim rahat olsun diyorsan cerraha görüne bılırsın eliyle 5 dk ta tanı koyarlar bende zmanında gitmiştim.

8. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Şöyle bir durum var:

Sadece meme dokusu olunca jinekominasti olmuyor malesef. Yalancı jinekomanisti yani sadece yağ dokusundan da oluşabiliyor. Sadece yağ diyerek spor yapınca geçer diyemeyiz. Zaten 3 aydır spor yapıp etkisini göremiyorsa doktora gitmesinde kesinlikle yarar var.

9. Tolga Kurt

Tolga Kurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Nasıl bir ameliyat bu bilgi verir misiniz. ?

10. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    45dk ile 1 buçuk saat arası değişen bir ameliyat. Eğer sadece yağ ise göğüsleriniz şanslısınız sadece liposuction ile kurtulabilirsiniz. Eğer meme dokusu var ise 0.5 cm lik bir delik açıp meme dokusunu çıkartıyorlar sonra liposuction yapıyorlar. 1 ay korse giyiyorsun.

Doktor bana 3 hafta içinde bench prense geçebilirsin dedi. Ama yine vucüdünü dinlersin ona göre kendin karar versin tekrar dedi.
    Benim yaşım 22 olduğu için yaş ideal. Çünkü ne kadar erken(18+ olmak şartıyla) o kadar iyi. Çünkü deri sarkması olmuyormuş.

Youtube da jinekomasti nedir diye arattırsanız oradaki 10larca Türk doktoru dinleyebilirsiniz

11. Tolga Kurt

Tolga Kurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim bilgiler için hemen bakıyorum.

12. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Bunun neresi jinekomasti yaaa :D Hiç bir şey yok bu göğüste; kardio yapıcaksın eriteceksin arkadaşım, işin kolayıyla avutmayın kendinizi arkadaşlar...

13. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    3 yıldır spor yapmışta hala yağlı vücudu düzenli spor yapmamış sanırım jinekomastıyı bende cok ıyı bılıyorum zaten kesın bırsey soyleyemeyız cerrah görmeli sadece göğüs değil dıger kısımlarıda yağlı kardio elinde sonunda yapması gerekıyor

14. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Ah bahsettiğiniz şey o kadar basit olsa :) Bunu derdi kesinlikle yaşamayan anlayamaz. O yüzden bu tarz yorum yapan tüm insanların yorumlarını önemsemiyorum ki bence bu hastalığa sahip olan kimse önemsemesin. kafa_ İnsanlar için o kadar basit geliyor ki kardiyo yap geçer şunu yap geçer demek. Dediğim gibi o kadar kilo verdim 1cm bile küçülme olmadı olmayacakta o yüzden daha fazla kilo vermeden doktora gözüktüm.

Ayrıca Ameliyat kesinlikle ve kesinlike işin kolayı değildir!
    Ameliyat olmayı o kadar kolay mı sanıyorsunuz ki? İşin en zor kısmı bu. Keşke böyle bir ameliyat gerekmese de her gün 1:30 saat kardiyo yapsam. thums: (Ki şu an 30-45dk yapıyorum sürekli) Ama malesef...

15. Tolga Kurt

Tolga Kurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar bu olay bende küçüklükten beri var yani sonradan değil. Ayrıca oturunca karnım yağdan kat kat oluyor ama bu göğüslerimin büyüklüğünü eğer çalışarak eritemeyeceksem çalışmanın bir anlamı yok.

16. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Yok güzel kardeşim erimez boşa kürek çekme. Yalancı jinekomasti olmalı sende ki. Ben yazın çok feci define etmeme rağmen vücudumu oradaki fazlalık gitmedi. O durur yani gitmez yağ ile alakalı değil. Bilmeyen için kolay beyler kardiyo falan diye söylüyorsunuz ama çok sinir bozucu:) Meme ucu sert değilken berbat görünür.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:20 ----------

Rajev 1-2 soru yazmıştım sana özelden. Burada olduğunu bilmiyordum. Burda isen buradan da cevap atabilirsin:)

17. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bende de küçüklüğümden beri var. Yaklaşık orta okuldan beri çekiyorum. Daha fazla bu sıkıntıyı çekmenin anlamı yok. Ama doktora gözükmek en iyisi. Zaten sana tahliller falan yaptırıyor kesin sonuç alırsın.
    Yapacağın ilk iş plastik cerrahtan randevu almak olsun

Kesinlikle hani sertten yine iyi duruyor ama yumuşama olunca insanın morali acayip bozuluyor malesef :S

Özelden cevap verdim buradan da sorabilirsin

dragox bunu beğendi.
  18. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    bu arkadasda jınekonomastı varsa bendede varmıs ogrenmıs oldum hadı hayırlısı:)

---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:30 ----------

pekı rajev amelıyat oldun o sorun degılde sonucu nasıl bunuda bızımle paylasabılırmısın?

19. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Yok arkadaş daha olmamış olunca yazar buraya muhtemelen. Ama şu an ile ameliyattan sonra bi resim çekip paylaşırsan iyi olur bence rajev:)

20. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşta kesin vardır diyemiyoruz. Ama uzun süredir spor ve diyet yaptı iseniz sonuç elde edemediyseniz kuşkulanmanız gerekir. En iyi sonucu plastik cerraha giderek elde edersiniz.

Ayrıca ben daha ameliyat olmadım. Ama şu an olmak için uğraşıyorum. Bu doktora gittim ameliyat olacaksın dedi. Tahliller verdi hormonal mı diye falan. Sonuçlara göre ameliyat tarihi kesinleştirip inşallah olacağım

Yayınlarım tabiki ama hemen değil :) Kendi vucüdümü sevmeye başlayınca eklerim ;)

Sayfayı Paylaş