Göğüs Kası yapmak istiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve burkiirap tarafından 28 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. burkiirap

burkiirap Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Kondisyoner
    Selamun Aleyküm öncelikle, ben 65 kilo 1.81 boyunda, 17 yaşında bir kardeşinizim. zayıf olduğumdan heralde; sıkınca karın kaslarım baya çıkıyor ama göğsümdeki kemikler sayılıyor... bi aralar günde 80-90 şınav falan çekiyordum fayda etmedi yine göğüs yok. ben istiyorum ki arnold schwarzenegger gibi biraz belli olsun göğüs kaslarım bunu nasıl yapabilirim yardım edermisiniz. 07:00-16:10 okulum var, fitnesse başladım ama hoca pek takmıyor gidiyorum ne yapıyım diyorum, rasgele birine: 'x kişi şuna hareket göstersene' diyor öyle öyle her gidişimde farklı kişi gösteriyo bikaç hareket onları yapıp gidiyorum evime.
    Bu şekilde gelişirmiyim evet gelişirim ama yavaş gelişirim. Her antreman farklı kişi kafasına göre hareket yaptırdığı için verimli olduğunu düşünmüyorum. bana bir program tavsiye eder misiniz? bir de beslenme programına ihtiyacım var ama uygulanabilir bir program olursa sevinirim günde 10 yumurta yersem kusarım heralde. okuduğunuz için teşekkürler yardımınızı bekliyorum. çok şey istediğimi biliyorum ama yardım edemeseniz bile düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim :)

2. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim salonu değiştir. Hoca çok önemli. Eksik olduğun yerde yardımcı olacak biri lazım. Birde salonda sor. Herkese kim ne yiyor. Ne yapıyor. Hareketleri nasıl yapıyorlar. Sonra oku izle. Ve bunları harmanlaştırıp kendine en uygununu bulup uygulaman lazım

3. burkiirap

burkiirap Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Kondisyoner
    Teşekkür ederim üyeliğim sona erdiğinde başka salon deneyeceğim. Değiştirene kadar da diğerlerini gözlemlicem elimden geldiğince nasıl program yapıyolar falan.

Sayfayı Paylaş