Göğüs Kası Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve barisdoga tarafından 18 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. barisdoga

barisdoga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öcellikle İyi Günler Arkadaşlar.

Atyapım var biraz .2 Aydır Düzenli Vicut Çalışmaktayım. Şuanda haftada 5 gün olarak düzenli bir biçimde çalışıyorum. Protein tozu takviyesine Yeni Başladım. Sorun göğüs kaslarının gelişiminde arkadaşlar. Dumbellarla yapılacak her hareketi yapıyorum. Şuan çoğu hareketi 12.5 kiloda çalışıyorum. Bi kaç tane zorlayan var onları 10 kiloyla çalışıyorum. Onlar hani yatarak kafamızın arkasına indirip göğüs hizasını kadar kaldırdığımız hareket diğeri ise yatarak kolları yana açtığımız ve yine göğüs hizasında birleştirdiğimiz hareket. 3er set 13 tekrar olarak çalışıyorum.2 hafta 3 kere göğüs çalışıyorum. buna karşın göğüslerin gelişimi düşük kaldı. Hele sağ göğüs gerçekten daha az gelişiyor sola göre nedenini bilen vamrıdır ?

2. devasa1

devasa1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    haftada 2programdan fazla göğüs çalışma kasını dinlendir
    birde barbell ile benche başla sonuçta barbell de dumbell den farklı olarak dengiyide sen sağlıyorsun
    hareketleri ağır kilolarla değilde nizami yapmaya çalış

3. Mert's

Mert's Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar.
    Oncelikle dumbell ile her hareketia yapman gelisimini kisitlayacaktir. Anladigim kadariyla yeni baslayan bir sporseversin. Yeni baslangic sureci icin 3 yada bilemedin 4 hareket yeterli olacaltir. Tabii bunlardan 2 si press hareketi digerleri acis hareketleri olabilir. Tabii gelisememe sorununuz beslenmeyle de alakali olabilir. Her zaman sabirli ve azimli olmalisin. 2 ayda zaten cok bir gelisme gosteremezsin. Duzenli beslen duzenli ve nizami antreman yap iyi uyu ve gerisini zamana birak. Saglicakla kal...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş