Göğüs kası sorunu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mustafa44 tarafından 3 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Mustafa44

Mustafa44 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim yasım 16. 3 ay body yapıp bırakmıştım.yeni başladım 2 antreman oldu ancak gögüs için sadece butterfly hareketi verildi bu hareketi 3x15 kaç kglerle yapmalıyım ?

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sadece o ahreketle gogus gelısmezki yanı onceden body yapmıssınız neden tek hareket vermıs belkıde tekrardan basladıgın ıcın vucuda alt yapı hazırladıgı ıcın vermıstır bende ılk basta oyleydım aynı gun hem gogus hem sırt hemomuz hemde kol calısıyordum tabı hepsı 1 hareket

3. Mustafa44

Mustafa44 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle bench press felan verir diye bekliyordum. ama eskisi gibi değilim. Sadece gögüs için butterfly hareketi verdi kaç kg ile yapsam alt yapı oluşturabilirim ?

4. redlion999

redlion999 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Elimizde sizin kas miktarınız ile ilgili bir bilgi yok. Ben ilk başladığımda 25 kg yi çıkaramıyordum 3x15 te.

Şahsen ben limitleri zorlamadan yanayım. İlk oturuşta 15 i çıkartabileceğiniz bir kg ile başlayın.(35-40 kg gibi birşey ilk deneme de zaten yapıp yapamayacağınızı gösterir) Limitinizi bulduğunuzda kg yi arttırmadan diğer setleri de yapın. Eğer benim gibiyseniz son 2-3 ü yaparken ayaklarınız zeminde gezinmeye başlar..

Sayfayı Paylaş