Göğüs KArın KAs PRogramı PRofosyoneller!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ByChoseN tarafından 28 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ByChoseN

ByChoseN Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Tekrar açtıgım için kusura bakmayın konuyu ayrıntılı herkez yararlansın diye bunu yaptım!Umarım iyi etmişimdir!BEn boy kilo ölçülerimi ozamn genel bi öz geçmişi yazayım ona göre bir yardımcı olursanız minnettar kalırım.

18ay yaptım we bu 18ayın sonunda 41cm kol elde etmiştim.tabi kola dayalı çalışmadım düzenlibir antremanımız wardı yalnız göğüs bel ölçülerim elimde değil şuan!Çünkü 15ay ara wermek zorunda kaldım askere geldiğim için.şimdi tekrar başlamak istiyorum yalnız önceikle tamamne ağırlıgı göğüs kasına wermek istiyorum belirgin iyi bir göğüslere nasıl sahip olabilirim? ŞU olanaklarda : 178 boy
    35cm kol
    75 kilo
    testosterone enanthate,creatin,amino asit kullanabilceğim takviyelerde bunlar.Bu 1.5yıllık çalışma sürecimde testosterone enanthate
    in inanılmaz yararlarını gördüm ama askerdeyken bende tüylenme yaptıgının farkına wardım.yaklaşık 2ay kullanmıştım testosterone enanthate'i.Sanırım bunlar yeterlidir yardımlar için şimdiden çok teşekkürederim.Bize bu yolda yardım eden herkeze Allah razı olsun allah a emanet olun sağlıcakla kalın.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    eski basligindan devam et.

Konu Durumu: