Göğüs kafesimdeki eğrilik

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MertKorkmaz tarafından 7 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MertKorkmaz

MertKorkmaz Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhaba beyler:
    Benim doğuştan göğüs kafesimde eğrilik var hastalığın adı pektus karinatus demişlerdi kuş kafesi göğüsümü ne öyle birşey. Ben önceden zayıfken bu kemik olarak belli oluyodu şimdi ise 8 aydır supplementli ve haftanın 5-6 günü giderek oldukça şiştim doğrusu. T-shirt i tamamen sıkıyor vücut ama dediğim gibi eğrilikten ötürü sağ göğüsüm T-shirti yırtmaya zorluyor ama sol göğüsüm biraz daha küçük diğerine göre yani birisi enine birisi boyuna kalın gibi birşey diyebilirim. Bi arkadaşım dumbell bench pressde soluna 36 al sağında 30-32 dursun böylece eşitlersin demişti ama emin değilim böylece solum sağıma göre daha çok gelişip vücut sola yatmaz mı diye düşündüm? sizce ne yapmalıyım?

Yaşım:16
    Boyum: 1,79
    Kilom: 68,2
    8 aydır supplementli ve son 2 aydır tam nizami(haftada 5-6 gün hareketler tam doğru set arası dinlenmeleri abartmadan) yapmaktayım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:06 ----------

Googlede görsellerde aradığınız kadar kötü bi görüntü yok merak etmeyin :). Sadece biraz sağ taraf dışarı doğru yatkın, sol tarafta enine doğru yatkın.

Son düzenleme: 7 Ekim 2012

Sayfayı Paylaş