Göğüs kafesi deformasyonu ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve enter33 tarafından 3 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Beyler benim bu spora baslamaktaki en büyük sebeplerimden biri göğüs kafesimin anormal olarak biraz öne doğru çıkık olmasıydı. Çok çok zayıftım ve göğüs kafesimin tam orta kısmı biraz dısarı çıkıktı ve çok kötü duruyordu. Her neyse 1 senedir fitness yapıyorum bi 5-10 kilo daha almam lazım fakat görüntü açısından vüvudum eskiye oranla çok çok iyi durumda. Sıkıntım şu ; göğüs kafesim tam ortadan biraz dısarı çıkık olunca, göğüsümün ortasındaki çizgi çok az belli oluyor ve göğsün üst iç kısımları nedense hiç dolmuyor. açıkcası normal bi yapıya sahip olsam çok hoş gözüken bi göğüs bölgem olabilirdi diye düşünüyorum fakat bu bozuyor. Siz ne önerirsiniz antrenman vs. olarak bunu minimuma indirmek için ? Tesekkürlerbench_O

2. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Aynısı benim sağ göğsüm için geçerli şuan. Sağ göğüs kafesim soldakine göre biraz daha kalkık ortanın sağ kısmında bir çıkıntı mevcut. Hocamla konuştum durumu. 2-3 aya bir şey kalmaz hacimlendikçe o farkedilmez zaten dedi. Yeteri kadar hacim, sonrasında güzel bir definisyon, ve doğru egzersizlerle bu sorunun üstünden gelebileceğin kanaatindeyim. Durumu gözlemliyorum şuanlık. 3 ay kadar sonra forumla paylaşıcam durumu. En azından aynı durumda olan arkadaşlar için bir fikir olur :)

Sayfayı Paylaş