Göğüs Hareketleri İle İlgili Yardım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Umutatc1 tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Umutatc1

Umutatc1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Maltepe, Istanbul
    Selamı Aleyküm öncelikle arkadaşlar ben yaklaşık 5 aydır falan salona gidiyorum sadece 1 ay kaytardım o kadar salona girdiğim gün tartıldım 61 - 62 kilo arası birşeydi şimdi ise 67.5 kiloyum 2 aydır protein kullanıyorum herneyse benim sizlere bir sorum olucak vücudun istediğim gibi oluyor yavaş yavaş size teşekkür ederim çünkü sizin önerilerinize göre hareket ettim benim şuan tek sıkıntım göğüs alt göğüs altı çizilmiyor mesela pazartesi göğüs yapıyorum üst taraf istediğim gibi oluyor ama göğüsün alt tarafı çizilmiyor bunun hakkında bana yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    zamanla hacim arttıkca istediğiniz görüntü olusacaktır.decline press ve dips önemli alt göğüs için.ayrıca uzun süreler street workout-calisthenics yapmış yada evde bilinçli-bilinçsiz barfix-şınav-mekik gibi temel hareketlerle calısanlar bilir ki,alt göğüsün ilacı şınav.

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    5 aydir gidiyorsunuz 1 ay kaytardiniz kaldi 4 ay ve 2 aydir Protein tozu kullaniyorsunuz,isterseniz tabiiki kullanirsiniz fakat kullandiginiz Protein tozu paranizin cöpe gitmesinden baska bisiy degil su an icin,bende henüz kullanmayin sadece bir öneri.sorunuza gelicek olursakda bu epey bir Zaman isteyen bir sey yani 3-5 ayda olucak bisiy degil o yüzden sabrediceksiniz.

4. egecancelik

egecancelik Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    1
    Incline çalış, her durumda Flys yap, şınav çek, decline çalış, dips yap ve bence şekillendirmede çok işe yarayan Cable Crossover ı denemelisin. Biraz sabret ve bunlarla goguslerini şişir. Yağ oranın yuksekse ortada çizgi gözükmez ayrıca.

5. plajyolu.41

plajyolu.41 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Butterfly makinasinin kollarını açıp çalışmalısın ben o şekilde alt göğüsü çizdim.

Sayfayı Paylaş