Göğüs gelişimi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve FasT tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle merhaba,
    Diğer kas bölgelerine göre göğsüm yavaş gelişiyor. Haftada 1 gün göğüs çalışıyorum.
    3x10 bench press
    3x10 ismini bilmiyorum ama 2 elle tek dumbell tutuluyor
    3x10 yana açış
    3x10 üst göğüs press

Kilom 56 Boy 168
    Benchte 40 kilo giriyorum
    Üst göğüste 30 giriyorum
    Yana açışta 9 ar kilo kullanıyorum
    Tek tutulan dummbell 15kilo kullanıyorum.

Göğsümün geriden gelmesi açıkçası üzüyor beni bu konuda önerilerinizi bekliyorum..

2. Qwelan

Qwelan Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BB
    Yer:
    İstanbul
    göğüs büyük bi kas grubu oldğu için zor gelişir..sonuçta yaptığımız spor uzun süre ve sabır istiyor..bence sende sabırlı olmalısın profilinde yazıdığı üzere yaşın genç fazla acele etme bence

FasT bunu beğendi.
  3. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    büyük ihtimalle nefes alıs verislerde hata yapıyorsundur aıgr girmen kaslarını cok geliştirecek degiller haftada bir kez girmen iyi tekrar sayını azalt gogus buyuk kas degildir bu arada indirirken cok yavas indirmelisin iyice nefesini al kaldırırken daha hızlı bır sekilde ver ozaman daha hafıf kıloyla calısmak zorunda kalacaksın ama bak gör işe yarayacak

FasT bunu beğendi.
  4. Siyah59

Siyah59 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    bodypower34, göğüs büyük kas değilmidir?bu konuda doğru bildiğine eminmisin?göğüs-bacak-sırt büyük kas gruplarıdır. bence bilgilerini biraz daha kurcala, doğrulu bulursun sanırım.
    diğer arkadaşın sorununa gelince, antremanlarını ne kadar zorlu ve hareketleri düzgün bir şekilde yaparsan o kadar gelişeceğine inanıyorum. partnerin olması durumunda ağır kilolarda yardımda alabilirsin. kas yapabilmen için düzenli beslenme-sağlam antremanlar-dinlenme(8saatten az olmayan uyku). çalışmalarında başarılar...:)

FasT bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş