Göğüs günü kanatların çalışması sorunu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Freax tarafından 23 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Meraba arkadaşlar

bu aralar böyle bir sorunum oluştu göğüs ve arka kol çalıştığım günler antrenmanların sonunda aynaya baktığımda kanatlarımında dolduğunu görüyorum ertesi gün kanat bölgesindede ağrılar oluyor programım şöyle

Bench Press
    Chest Press
    Incline Bench Press
    Dumbell Fly

Paralel Dips
    Lat Push Down
    Skull Crusher

Bu hareketlerin içinde kanatlara da vuran bi hareket varmı acaba? Daha önceden paralel dips yapmıyordum göğüs çalıştığım günler programa yeni ekledim ve kanatlarında çalıştığını gördüm bunun sebebi paralel dips olabilir mi? Paralel Dips hareketinin triceps,alt göğüs ve ön omuzlara vurduğunu duymuştum ama kanatları çalıştırdığını duymamıştım daha önce.Yardımcı olabilirseniz sevinirim..bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:40 ----------

cevaplayabilecek biri yok mu?

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    paralel dips kanat , ön omuz , triceps ve göğsü .çalıştırıyor
    ama bu dipsi göğüs çalışmasında hangi sıralamada yapmalıyız bilmiyorum

3. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    işin ilginci paralel dips yaptığım günlerde kanat çalıştığım günlerden daha fazla verim alıyorum sanki.Mesela kanat çalıştığım günlerde antrenman sonrası kanatlarda okadar dolgunluk hissetmiyorum ertesi gün ağrısı pek olmuyor ama sadece paralel dips yaptığım gün kanat dolgunluğu ve ertesi gün ağrısı oluyor

Sayfayı Paylaş