1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

göğüs berbatlığı

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve pcdelisi15 tarafından 24 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. pcdelisi15

pcdelisi15 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    6 aydır çalışıyorum sonuç hüsran bırakma aşamasına geldim kanat dada aynı bozukluk var

Ekli Dosyalar:

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle bırakma aşamasını hiç düşünmemen gerek salona gitmiyor olsan bile evde mekik,şınav,barfix,squat çekmen yararlı olacaktır. Egzersiz yapan sporcular için gelişmeyen vücut yoktur senin elinde olan bir şey protein tüket beslenme düzeni kur ama bu sporu bırakma çünkü aldığın sonuç insanı çok değiştiriyor kendini mutlu hissedersin gelişmiş hissedersin :cool: kapı barfixsi çalış eğer oda olmadı şınav,mekik, squat çalış hergün kendine ait 2 tane dambılın olsun ağırlık kapasitesi sana kalmış başarılar ;)

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Benim de göğüs kaslarım gelişmiyordu, ben de çok çalıştığımı zannederek internetten aldığım bir bilgiye güvenerek hata yaptım. Dediler ki kasları aşırı derecede çalıştırmak katabolizm yapar, tam tersi gelişemezsin, ben de bu lafa güvendim antremanı ağırlaştırmak yerine azalttım, kaslarım tam tersi gelişmedi, günde 1 saat antreman yapıyordum.

Daha sonra YouTube'da bir tane Rus spor hocası bir video paylaşmış orada dedi ki kaslar fazla çalışınca evet katabolizm olur, ancak siz ne kadar ağır antreman yaparsanız yapın 1 saat içerisinde kasları katabolizm yapacak kadar ağır çalıştırma imkanınız yok.

Dedi ki kaslarınız gelişmiyorsa daha fazla çalışmanız lazım, kendinizi bitirmeniz lazım, ben de daha fazla çalıştım +500 kalori Bulking yaptım sonuç muhteşem, göğüs kaslarım gelişti.

4. burak717

burak717 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Valla arnoldun tabiriyle şimdikiler 45dk antreman yaparak gelısebıleceklerını sanıyorlar bızler 3-4 saat salondan cıkmıyorduk dıyordu kendısı. Haklıda 45dk 1 saat antremanla gelısım gorenı ne duydum ne gordum benım min antremanım 1saat 35 dk 1 saat 40dk yı buluyor.

Sayfayı Paylaş