Göğüs Büyüklüğü

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve baranashi tarafından 10 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. baranashi

baranashi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 2 yıldır bu sporla uğraşmaktayım,5 ay bıraktım ve şuan tekrar döndüm benim sizden ricam şu olacak
    vücudum gayet iyi iri ve kaslı fakat göğüslerim aşırı kaslı ve büyük omuzlarımı kanatlarımı v.s. örtüyor ben vücuduma orantılı olsun istiyorum ve kafamda şöyle bir şey düşündüm göğüs press ve üst göğüs press yapmadan sadece göğüs açma,toplama,sıkıştırma v.s. yapayım dedim siz dostlarımdan ricam bana yol göstermeniz teşekkürler.

2. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    hayır ust ve presslerı gene yap yalnız göğüslerim fazla büyük diyorsan üzerinde kesinlikle yağ vardır çok az da olsa onları parçala derim onu da , fazla tekrar az kilo şeklinde çalış . tabi benim tavsiyem .

3. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    yapısal olarak bir buyukluk ve genişlik sozkonusuysa yapacak birt şey yok. aslında bir cok kişi genişi ve buyuk bir gogus ister acıkcası. ama yağlanmaysa kastın 20-25 tekrarlı max. 30 sn dinlenme aralıklarıyla çalışarak bu yağdan kolaylıkla kurtulabilirsin. iyi çalışmalar ...

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    resim koyabılırsenız cok ıyı olur.

5. baranashi

baranashi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul

öndende çekebilirmisiniz:eek:

7. baranashi

baranashi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cidade de Deus bunu beğendi.
  8. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bence ust gogus calısmanız gerek yaglı duruyor gogusler tekrar sayılarını artırırsan 3x20 gıbı tekrar yaparsan yaglar ıcın daha ıyı verım alırsın ben jınekomastımı dıye dusundum ondan resım ıstedım ama pek bellı olmuyor resımdede ama sanırım jınekomastı yok

9. chillout

chillout Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dış Ticaret
    resimlerden göründüğü kadarıyla göğüste, hatta genle olarak vücudunda öyle hatırı sayılır bir kütle yok, ayrıca vücudun hafif yağlı

flat bench, incline bench, flat dumbble, incline dumbble compound hareketleri olup omuz gelişimi için de çok önemli, özellikle üst göğüs çalışırken yükün büyük bir kısmı omuzlara biniyor ve üst göğüse binen yük sadece küçük bir oranda artıyor, bu hareketler olmadan izolasyon hatta göğüs açış gibi aktif streching diyebileceğimiz hareketleri yalnız yapmanın hiçbir mantığı yok

10. Ceyhunn

Ceyhunn Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    valla chillout haklı yani öyle kas kütlen çok iyi değil.göğüslerim çok kaslı ve iri diğer bölgelerimi kapatıyor demişsin.pek te kapattığı söylenemez.bence aynen çalışmalarına devam et.e birazda yağ oranın fazla.

11. baranashi

baranashi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bu resimle zerre alakam yok hatta 1.5 sene önceki halim bile şöyle

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/11/3974.jpg

malesef net gösteremiyorum düzgün bir kameram olmadığı için ama etrafımdaki istisnasız her insandan aynı tepkiyi aldım,5 küsür aydır bıraktığım için şuan kötü durumdayım kollarım 41 idi,herkesin verdiği tepki çok göğüs çalışmışsın v.s.

Sayfayı Paylaş