Göğüs bölgesindeki yağlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve EmreAz31 tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. EmreAz31

EmreAz31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    14 yaşındayım boyum 1.68 kilom 60 göğüs bölgemde uçlara doğru yağlar var ve dik dik duruyor iğrenç bir görünüm sağlıyor şınav çekiyorum bench press yapıyorum evde göğüslerim sert ancak bu hareketleri belirli bi beslenme programı düzen olmadan yaptım göğüs uclarına dogru yaglanma var bunun için ne yapmalıyım ?

2. WarKing

WarKing Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Spor salonuna gitmiyor isen kardiyo çalış, koş, hopla zıpla, esneme kendini germe (yogada olabilir) hareketleri yap, yağlı abur cubur yiyeceklerden ve şekerden uzak dur. Yemene içmene dikkat et yaşın daha küçük önlemini şimdiden almak için kollarını sıvamışa benziyosun bu güzel bir şey umarım devamını getirip düzene sokarsın kendini.

EmreAz31 bunu beğendi.
  3. EmreAz31

EmreAz31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evimin hemen yanında spor salonu var ama cogu kişi gitme boyun kısa kalır gibi şeyler diyor sizce doğru mu bu ?

4. raykonn

raykonn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Boyunu felan kısaltmaz body onlar boş konuşuyorlar

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. forrnnever

forrnnever Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kilonda fazla değil ve anlattımına bakılırsa gerçek jinekomastin var. İnternetten biraz araştırıp kendin de durumu farkedebilirsin. Önerim bir plastik ve rekonstrüktif cerrahi polikliniğine görünmen. Yalancı jinekomasti de bile göğüs bölgendeki yağları eritmen çok zordur. Gerçek jinekomasti de ise o bölgedekiler yağ değil kadınlardaki gibi meme dokudur. O yüzden eritme gibi bir şansın yok tek yol cerrahi işlem.

6. TersAdammm

TersAdammm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Görmeden bu sonuca varma bence. Çocuk şu yorumunu okuduysa 5 dakika da psikolojisi yerle bir olmuştur. Tabi doktora görünebilir ama öyle kolay kolay jinekomasti olunmuyor.

7. forrnnever

forrnnever Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ne alakası var arkadaşım psikolojisiyle. kansersin demedik ki jinekomasti olabilir dedik. jinekomasti kolay olunmuyor demek nedir ayrıca. doğuştan gelen çevre/genetik etkili hormon dengesizliğiyle oluşan bir hastalık için nasıl böyle bir şey söyleyebiliyorsunuz. herkes durumun farkında olmadan spor yap geçer vs demiş. 1 yıl spor yapıp hala dik uçlu bir meme ile gezerek özgüven sorunu yaşamasındansa şimdiden doktora görünüp bu sorunu -varsa- en kısa sürede çözmesi özgüveni ve psikolojisi için en doğrusudur. Bu sorunu yaşamış ve ailemin "herkesin aynı bak çocuğum" laflarıyla büyümüş ve şu an bir tıp öğrencisi olarak kişisel görüşüm budur. Eğer böyle bir hastalığı varsa ve bilinçli bir aileyse duruma zaten el koyacaktır. ailesi bilinçsiz ve yardımcı olmuyorsa da anca benim gibi kendi kendine bu hastalığı bulup doktor yolunu tutmalı ya da böyle forumlar sayesinde öğrenip doktor yolunu tutmalıdır. Çözümü olan bir hastalıktır ve direk dış görünüşü etkilediği için kemiği görenücek kiloda olduğu halde rahat tshirt giyemeyen insanlar var. Hassasiyet kasmadan önce biraz geniş düşünün. Görmeden kesin sonuca da varmadım ayrıca "anlatımına göre böyle görünüyor" ve "internetten kendin de bakarak sonuca varabilirsin" yazdığımı görebilirsin.

8. EmreAz31

EmreAz31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abi ciddimisin benim en korktugum şey o ya hastaneye hangi bölüme nereye gidicem? jinekomosti nin kesin olup olmadıgı belirtileri neler biliyor musunuz :(
    --- Mesaj birleştirildi, 6 Ağustos 2015 ---
    Abi bikac fotografı atsam tam bi cevap alabiliriyim senden ?

Son düzenleme: 6 Ağustos 2015
  9. forrnnever

forrnnever Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeşim google görsellere jinekomasti şeklinde aratırsan görebilirsin nasıl olduğunu. Hayır kesinlikle kendimi o konuda karar mercii gibi bi konuma sokmak istemem. Fotoğraflara bak kendine yakın görürsen en iyisi plastik ve rekonstrüktif cerrahi polikliniğine görünmen. Doktorun palpe edip (elleyip) - varsa tabii - teşhisi koyması gerekiyor - yalancı, gerçek gibi -. -Varsa- ister ameliyat olursun ister olmazsın korkucak bir şey yok oraya gittin diye direk ameliyata almaz tabii ki :D Ki ameliyat olsan bile riskli bir işlem değil korkma, geleceğini düşün daha küçüksün ve ilerde sosyal ortamlara gireceksin. Yoksa öyle bir sıkıntın zaten kafan rahat. Yukarda yazılanlar gibi spora abanıp halledersin. Benim amacım korkutmak değil tamamen bilgilendirmek. Çünkü eğer böyle bir hastalığın varsa sporla düzeltmen mümkün olmayacaktır ve senin için daha büyük hayal kırıklığı olacaktır. Genelde türk insanı sosyal bir çevresi yoksa veya denize vs gitmiyorsa kabullenip hayatına devam ediyor taki sosyal ortama girip özgüven problemi başlayana kadar.

10. Alef

Alef Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Futbolcu ve Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle yaşın çok küçük evde şınav dışında kardiyovasküler çalşılmalarda yapman lazım.Beslenmede yağlanmada önemli faktör şeker abur cubur tüketiyorsan yağlanma yapar.Bu dediklerimi yaptığın halde geçmiyorsa genetiğine bağlı bir şey se olabilir fazla takma kafana ama benim görüsüsüm beslenmene bağlı kardesim

11. EmreAz31

EmreAz31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sosyal olarak arkadas cevresi olarak asosyal degilim en kısa zamanda doktora gitmeyi düşünüyorum internetten baktım fotograflara benziyor doktora da elletelim :D

Sayfayı Paylaş