göğüs bölgesi yardım !

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bigforce01 tarafından 17 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bigforce01

bigforce01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    http://www.loadtr.com/resimekle.php?r=z1.726789

resimdeki kırmızı yuvarlak içindeki yeri nasıl genişletebilirm.resmi göstermek için yükledim.her hareketi yapıyorum göğüslerim tmmda nedense orası boşluk cok yüksekten başlıyor göğüslerimkafa_

2. exen

exen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    orası alt göğüs oluyo mesela ayakların yukarı başın aşşağı gleicek şekilde halteri al eline yukarı kaldır indir tabi öyle bir sehpan olması lazım eğimi ayarlanablr.

3. nakooo

nakooo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    dips, decline bench press, dumbell fly.. daha bir çok alt göğüs hareketi var araştır istersen

ayrıca benimde göğüslerim avuç içi kadar yani alt göğüs bölümü olmasına rağmen aşağıya kadar inmiyor bu genetikmidir?

4. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    eğer müsabık değilse yada bu işten para kazanmayacaksan alt göğüsü aşırı açlıştırmana gerek yok.nizami şekilde yapacağın istasyonda dips,crossover ve pull over ile o bölgeyi yeterince çalıştırırsın.
    yok ben taktım illa geliştirecem dersen dambıl ve barbel ile decline press yapabilirsin.tabiki partnerl,i şekilde çalışmalısın

bigforce01 bunu beğendi.
  5. tolgahanç

tolgahanç Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
    alt gögüs hareketlerine agırlık ver kardeşim.en iyisi dumbell'le çalışmadır bence bu konuda.

Sayfayı Paylaş