Göğüs antrenman ve sorun.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve noahsystem tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Yaklaşık 1.5 yıldır body yapıyorum 1 yılı düzenli olarak yaptım şu sıralar tam oturtamıyorum ısınma halindeyim kısacası ısınıyorum tam işim çıkıyor gidemiyorum neyse, genel olarak zayıf bir insandım başladığımda yani 55 kilo falandım ama kaslı değildim yine de yağlıydım çocukluğum bilgisayar başında geçtiği için kaslar daha önce düzgün çalışmamıştı spora başladım hacim kazandım kollarım omuzlarım istediğim noktaya geldi şu anda 70 kiloyum boyum 176 göğüslerim de hacimli fakat o yağlar hala erimedi bi ara kardiyoya başladım baktım tamamen eriyorum hacim falan da gitti kardiyoyu bıraktım mecburen devam ettim fakat son zamanlarda özellikle antrenmanlarda düzenli olmadığı için tshirtü cıkarttıgımda göğüslerde şekilsizlik var alt göğüs çizgisi yok uçlarda yağlanma var bel bölgesi de yavaş yavaş yağlanıyor fark ettim bunu da hacim kaybetmeden bu yağları eritme imkanım yok mu mesela göğüs hareketlerim şöyle
    bench 3x10
    dumbell fly 3x10
    üst göğüs için yatay bench 3x10
    cable fly 3x10

setlerim ağırlık arttırarak gidiyor
    karın için hiç bir çalışmam yok
    beslenmem 1.5 senedir düzenli her gün 300 gram et yerim yumurtamı yerim inanılmaz düzenli beslenmem fakat off zamanda da aynı beslenmeyi yaptığım için yağlanma başladı sanırım

Programa göğüs ucu ve alt çizgisinin belirlenmesi için eklemem gerekenler var mıdır karnım çok önemli değil ama göğüslerin şekli bozulduğunda tüm vücut görüntüm etkileniyor. Hacimden düşmeden şu işi halletmenin formülü lazım kısacası.

Sayfayı Paylaş