1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Göğüs şişip iniyo mu ya :)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve cacala tarafından 22 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    Merhabalar. Ben 20 yaşındayım bu spora evde başladım (3.5 ay önce filan) bu ay başındada salona yazıldım. Yalnız benim sorunum şu sadece göğüs için sorucam diğerlerle bi sıkıntım yok, ben evde patlak bi basket topum var onun üstünde eller kapalı vaziyette şınav çekiyordum ve hareketi tamamen gögüste hissediyordum çok güzel verim alıyordum ardındanda dabılla fly hareketini yapıp göğüsü bitiriyodum(ev için söylüyorum) gayet iyi şiştiydi göğüsler salona yazıldığımdan beri şınavı bıraktım programı uyguluyorum program şöyle: Bench press, dambıl fly, inciline benc press ve pullover şeklinde. şınavı bıraktı bırakalı gögüsler inmiş ya salona başlamadan önceki fotomla daha şimdi çektiğim fotoyu atıyorum bakın sizcede biraz inme yok mu :)

İLK FOTO SALONA BAŞLAMADAN ŞINAV ÇEKMELİ HALİM, 2. VE 3. FOTOLARI ŞİMDİ ÇEKTİM..

Ekli Dosyalar:

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Bana kalırsa göğüsler şekillenmeye başlayacaktır...tabi ne kadar süredir salonda bahsettiğin hareketleri yapmaya başladığında önemli..yani kısacası ; bahsettiğin aletler ile yapılan hareketler yararsız değil yararlı hareketleridr..özellikle bench press göğüs için olmazsa olmazlardır...psiklojik olarak küçülüyor hissinie kapılabilirsin...ama bence öyle değil..doğru olan ; vücut gelişmeye başlıyor ...

Bu arada başlıklar ne kadar ciddi olursa o kadar ciddi yorumlar alırsın...

saygılar...

cacala bunu beğendi.
  3. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    Öncelikle teşekkür ederim demircan256. Salondaki hareketleri 22 gündür yapıyorum tam olarak. haftada 2 kere göğüs çalşıyorum. Baktığın zaman 1. fotorafla 2. arasındaki değişim seninde gözüne farklı gelmedi mi? Bu arada başlık ciddiyetsiz imajı mı vermiş ben değiştirebilyosam değiştiriyim hemen

demircan256 bunu beğendi.
  4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle ;

1. ve 2 . resimler arasında fark görmüyorum ben,nedeni ise poz açısı olarak farklı lar...varsada ben görmüyorum o nedenle yorum yapmicam...

22 gün az bir süre değil..illaki azda olsa fark olacaktır..ama ilk mesajdada deidğim gibi acele etme biraz zamana bırak ve 2-3 ay geçsin öyle analrsın..kii yineliyorum..salondaki çalışmlar iyi yönde etki edecektir ( göğüs) vücuduna...

başlık olayına gelirsek ; hayır başlığı sen değiştiremezsin..sadece sorun yok hatanı anladıysan birdah ayapmazsın zaten..ben sna asadece tavsiyede bulundum...

saygılar...

cacala bunu beğendi.
  5. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    Peki anladım. İlk mesajında pskolojik olarak ifadende haklılık payı çok. Ben tekrardan antreanmanın arasına o kapalı şınavı ekliyim o zaman tam yaptığıma inanırım sanırım gelişme devam eder..

Başlık konusu ise tavsiyen için teşekkürler bidaha dikkatli olurum aslında pek alaycı bi şekilde açmadım ama tabiki öyle anlaşılabilmiş olabiliyo bazen kendimize normal gelen dışarıya değişik olabiliyo :) tekrar teşekkür ederim dikkate alıcam hepsini

demircan256 bunu beğendi.
  6. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    bence 3. daha iyi... şekil almaya başlamış

7. egerey

egerey Yeni Üye

Beğenileri:
    1