Göğüs Şekli (resimli iceri)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BloodLy tarafından 7 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. BloodLy

BloodLy Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar ilk önce size soracagim soru lütfen abes gelmesin ama asagda 3 farkli kisinin gogus resmini paylastim 3undede ortak nokta gogusun yan tarafi gelismis orta kisim fazla sis degil zaten yuvarlar icine aldim. bu sekli verebilmek icin hangi hareketler yapilmali hangi makinalar kullanilmali acaba ? Not: Genetik demeyin benim gogus seklimde bunlara benziyir sadece hacim yok hacim calisincada ortayi sisirip kadin gogsu gibi yapmak istemiyorum istedigim yanlar ve alt gogusun belirginlesmesi biraz detayli bilgi verirseniz mesela bench i su sekilde bu egimde yap gibi sagolun simdiden vereceginiz degerli bilgiler icin..
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Mayıs 2014 ---
    ikinci resimdeki sekil bi gogus yapmak istemiyorum mesela. yukardakiler dikkat ettiyseniz yanlardan sisik ortalara gittikce daha az kas var ortalarda

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 7 Mayıs 2014
  2. gags

gags Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir / Aliağa
    Bu konuda pek bilgim yok ama dips hareketini onerebilirim göğüsü alttan kesmek için

3. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    merhaba , belirlediğin bölgeyi belirginleştirmek için, cable crosover, dips, decline bench press, decline fly gibi hareketler yapabilirsin .

4. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sen herhalde alt gögüs ü kesmek istiyorsun ? Decline bench press - decline dumbell fly - decline dumbell press - bench press - dips - pullover . Alt gögüs için bunları önerebilirim Cable crossover da olabliri. . Bu sıralamayı üst gögüs için 1 ay yaptım şahane bir gelişme gösterdi .

5. BloodLy

BloodLy Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    sadece alt gogus degil yanlardan sisirmek istiyorum alttan kesmek o kadar onemli degil. ama yanlardan iceriye dogru azalacak sekilde 1. resimde dikkatli bakarsaniz zaten yuvarlak icine aldim bahsettigim bolgeyi

6. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Takipteyim. Benimde göğüsler iyi ama kadın göğsü gibi oldu. Yanlara yaymak istiyorum.

7. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Üst göğüsü geliştirmek istiyorsun.Inclıne hareketler gerekli. Mesela örnek bir göğüs idmanı

Inclıne Dumbell Press
    Inclıne Dumbell Fly
    Bench Press ( hafif geniş tutuş )

Bu hacim için iyi olabilir üst göğüs için. Anladığım kadarıyla göğüslerin kare gibi olmasını istiyorsun.Üst göğüs bunu sağlar. Yanlız burda alt göğüs hareketi yok. 1 tane ekleyebilirsin kendine göre.

8. BloodLy

BloodLy Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    ha
    hayir ustteki resimdekilerin ust gogusle alakasi yok. alt gogus calisilmis. benim onceligim yanlar. yanlarin diger bolgelere gore hacimli olmasini istiyorum ya simdi 2 gogusun arasindaki cizgi varya ondan itibaren gogusler saga ve sola dogru gottikce hacimlensin ama ic kisimlar boraz bos kalsin
    Bu resimlede eger derdimi anlayamiyacaksaniz isyan edecem. tam olarak ostedigim bu

Ekli Dosyalar:

9. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dips - decline-inchline ve benchin dumbell flylarını yapabilirsin .
    Sadece üst ve alt yüklenmis baska birşey yok bunda .

10. Kalitos

Kalitos Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    43
    Dış kısmı doldurmak istiyorsan dumbell fly ve genis tutuş bench press yapilabilir, yanlarla beraber ortayi doldurmak icin cable fly ve cable press varyasyonlari yapmani tavsiye ediyorum.
    Orta kısmı doldurmak icin eller yukarı pozizyondayken göğüsü sıkıştırmak gerekiyor. Fakat dumbella yaparken bu pozisyonda gerilim göğüsten bosalmis oluyor. Cable ise surekki gerilim saglayarak orta kismi da vurmanizi sagliyor.
    Alttan cizmek için chest dips iyidir.
    Umarım yardımcı olmustur.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş