Göğüsün geride durma sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dantee tarafından 5 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dantee

dantee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar.15 yaşındayım 178 boylarında olmama rağmen kilom 60.günde 4-5 öğün yemek yiyorum ve sağlıklı besleniyorum. Kilomun az olduğunun farkındayım.Sorunum şu ki , göbeğimde çok az yağ olmasına rağmen göğüsümde et bile olmadığı için göğüsüm çok geride duruyor ve sanki göbekli gibi görünüyorum.Göbeği erit diyceksiniz ama inanın ki eritsem bile göğüsüm yine geride durur.Bu sorunu nasıl halledebilrim yardımlarınızı bekliyorum

2. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    göğüs çalışarak

Admin1 bunu beğendi.
  3. dantee

dantee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten dediğiniz gibi yapıyorum göğüsümde gelişme var. Peki ağırlığı şınava mı yoksa mekiğe mi vermeliyim

4. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Şınava vermelisin mekiğe ağarlık verirsen karın bölgesi fazla gelişim gösterir tekrar başa dönersin göğüsün belli olmaz.

5. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent

Göğüsün görünür kaslarının ismi Pectoralis Majordur,Görünmeyen lif şeklindeki kaslar ise Pactoralis minör dür.

Senin majorleri şişirmen lazım bu yüzden şınava yüklen.Mekikte Minörleri kasar göğüsleri daha az kasar.

Sayfayı Paylaş