Göğüsümde anlamlandıramadığım sorun :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve chuckyawe tarafından 9 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. chuckyawe

chuckyawe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar aktif olarak 3 aydır vg ile uğrasıyorum. Fakat göğüslerim estetik açıdan hoşuma gitmiyor. Resimde de belli sol göğsümle sağ göğsüm arasında bi farklılık var aynı hizada değiller sanki. İnternette araştırma yaptım jinekomastiye ulaştım sadece. Forumdan da araştırdığım üzere göğüsüme bastırınca bi sertlik hissetmiyorum yumusak. jinekomasti olunca sertlik oluyormus. Sizce sorun ne olabilir. Doktora gideceğim ama moralim bozuldu. yaşım 18 kilom 67 boyum 1.73 bu arada. Şimdiden herkese teşekkürler.
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Kasım 2014 ---
    Az önce efektli cektiğim bir fotograftada belli olduğunu farkettim onu da paylaşıyorum

Ekli Dosyalar:

2. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Jinekomasti degil yag dokusundan kaynaklanir da neden biri buyuk biri kucuk ilginc ilk defa goruyom gogus bolgesine biraz daha onem verirsen gecebilir.

3. chuckyawe

chuckyawe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok kafama takıldı benimde niye öyle acaba :(

4. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Merak etmeyin yağ oranınız zamanla düşer kas kütlenir artar durum düzelir jinokomasti yok gögüsünüzde :) sadece yağlanmadan dolayı ufak bir simetri bozukluğu var.

Sayfayı Paylaş