GÖBEK VE KAS LÜTFEN YARDIM :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve orcunarslan tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. orcunarslan

orcunarslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ÖNCELİKLİ KONU / Bu forumu yeni öğrendim konulara baktığımda bayağı yardımcı olmuşsunuz yardımcı olursanız sevinirim. ben 14 yaşındayım okul başladığından beri göbeğimi nasıl eriteceğimi düşünmekteydim fazla kilom yoktu 178 boyum 64 kilom vardı aynı boy ve benden 1-2 kilo fazla olan kişilerde göbek olmamasına rağmen bende vardı aşağılanıyordum yani. Tatile girdik hiç dikkat etmedim 73 kilo oldum haliyle göbeğim hâlâ duruyor. İdeal kilomun 68 falan olduğunu düşünüyorum kilo veririm ama kilo verirken göbeğimi de 1 ay içinde yani okullar açılana kadar yok etmek istiyorum hiç değilse biraz eritmek istiyorum daha sonra devam ederek kasa dönüştürmek istiyorum hayal gibi geliyor ama :/
    ÖBÜR KONU / Öbür konu da kol kası yapmak, yıl boyunca ne kadar bana gücü yetmeyen arkadaşlarım da olsa kaslarını gösterip kanka gel kol kaslarımızı karşılaştıralım falan gibi sözlerde bulunurlardı ve hepsinin kası benden fazla idi nasıl kol kası yapabilirim 4 kg lık 2 tane dumbell ım var neler almam gerekiyor

2. JauneRouge

JauneRouge Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Baslangic olarak evde temel hareketleri yapmalisin sinav,barfiks, mekik vb. Sabah ac karnina kosup eve gelip dus alip 10-15 dk sonra kahvaltini yap. Sekeri cikar hayatindan. Hazir gidalari cikar. Cips-kola-gazoz-fanta vb zararli urunleri asla tuketme zayiflamayi gec sagligin icin tuketme bunlari oldukca gereksiz ve zararli urunler. Kaliteli yag ve karbonhidrat tuket. Sagliksiz seyler yeme. Yogurt ye. Mumkunse ev yogurdu olsun. Cikolata vb yeme. Cok canin cekerse haftada bi bitter cikolata yersin. Yasin kucuk daha gelisimin icin sut ve sut urunleri tuketmeyi ihmal etme. Kaliteli uyku uyu. Gec vakitlere kadar uyumamazlik etme gelisimin icin kaliteli uyku cok onemli. Aksam gec saatte yemek yeme mumkunse en gec 7 de bitir aksam yemegi isini. Acikirsan meyve yiyebilirsin ara ogun olarak. Crunch,plank,squat vb kendi vucut agirliginla yapabilecegin hareketleri yap. Elindeki agirliklar tekrarlarda yoruyorsa ilk etapta yeterli ama ilerisini dusunuyorsan ilerde takip cikarilabilen dumbell setlerinden alabilirsin. Suan icin gerekli oldugunu dusunmuyorum . Once vucut agirliginla calisarak temelini olustur. Kondisyonun artar belli bir sekle de girersin zaten. Hergun calisma dinlenme gunlerin olsun. Kaslar dinlendigin gunlerde gelisir,onarir kendini. Cok yuklenme kendine, yani bir ayda bir ayda ulasamazsin istedigin gorunume ama sabret motivasyonunu dusurme. Diyeceklerim bu kadar biraz karisik oldu eksikliklerimde vardir illaki basarilar dilerim.

3. orcunarslan

orcunarslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Onerilerin icin tesekkurler , ben 1-2 yaslarimdan beri 10 yasima kadar her sabah aksam babamin odama getirdigi balli sutleri icerdim o yuzden suanda bile evde icecek bir sey olmadiginda sut koyup icerim gunde en az 2 bardak , aksamlari da annemin evde kendi yaptigi yogurdu yiyip uyurum

Sayfayı Paylaş