GÖĞÜS UCU VE GOGUS BÜYÜKLUGU

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LQPEZ55 tarafından 12 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. LQPEZ55

LQPEZ55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaslar gogus icin genek cerrahi ve esnetik cerrahiye gittim 18 yasindayim gogus ucum buyuk ve one dogru sis 1.88 boy ve 80 kiloyum doktor ameliyat falan yapmak durumu yok dedi jinekomasti de demedi kelebek yaparak duzelcegini soyledi sivilce problemi cektim ve protein tozu kullanamiyorum karaciger yaglanmasindan dolayi yardim istiyorum .
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2014 ---
    Resim uzerinden yardimci olmak isteyenlere faceden danışabilirim KIVANC BUYUKISPIR facebook ismim

2. bekturk

bekturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende de karaciğer yağlanması vardı, protein tozu kullandım 1-2 ay kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım açıkcası. Bol bol yürüyüş ve koşu yaparak, aşırı karbonhidrat ve yağ tüketmeyerek vücut yağ oranını düşürerek karaciğer yağlanmasını azaltabilirsin, ben böyle yaptım ve kan değerlerimde AST ALT hepsi normal değerlerine geri düştü. Göğüsler için dediğim gibi önce yağ oranını düşür sonra kelebek halter gibi aletlerle kısa zamanda düz bir göğüse sahip olabilirsin.

3. MehyaMemat

MehyaMemat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Göğüs Olayını Kafana Takma İlk Başta Vücuttaki Yağ Oranını Düşürüp Sonradanda Göğüs Hareketleri Çalışırsan Düzelir..

Sayfayı Paylaş