futbolda hızımı geri kazanmak için ne yapmalıyım?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xxenoxx tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xxenoxx

xxenoxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 16 yaşında 175 boyunda ve 62 kiloyum.profosyonel bi takımın altyapısında futbol oynuyorum.2 3 ay öncesine kadar 68-69 kiloydum yapımdan dolayı çok kilolu,kalçalı ve hantal gözüküyordum.Daha sonra yanlış ve bilinçsiz beslenmeyle 62 kiloya kadar düştüm.68 kiloyken hızım çok iyidi ama 62 kiloya düşünce hızımda çok büyük düşüş yaşadım.Takımda en ağır ben kaldım.Hızımı yeniden geri kazanmak için ne yapmalıyım?

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Sanırım sağlıksız kilo vererek yağdan ziyade kas kaybı yaşamızsın vücüt aç kalarak zayıf düşmüş

yapılıcak şey bence dengeli ve doğru beslenmelisin gün içinde fazla enerji harcıyorsun diye düşünüyorum bu yüzden iyi beslenmelisinki kaybettiğin kaloriyi yerine koyabilesin

yedıklerininde besleyici olmasına ve ne yedıgıne dıkkat etmen gerek

onun dışında gene kondısyon calısarak ve beslenmeyı duzelterek eskı halını yakarlarsın

anlamadıgım şey 16 yaşında bir gencsın neden bu kadar zorluyorsun kendını aç kalmalar bılınkcsız dıyet yapmalar hepsı senıng elişmeni doğrudan etkılıyor bu yaşta yedıklerını artırman gerek zaten vucut hızlı yakıyor bırşekilde hemde sporla ugrasıyorsun

xxenoxx bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş