FUTBOLCUYUM CLENBUTEROL YARDIM KARARSIZIM

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve happlarr tarafından 23 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. happlarr

happlarr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar iyi günler 17 yasındayım futbolcuyum, 1,5 yıl fitnes yapıyorum haftanın 3 günü antreman takımda fitness ise 2 yada 3 gün ağırlık calısması yapıyorum yağlardan kurtulmam gerek son kırıntı yağlar gerçekten beldeki ve clenbuterol kullanmayı dusunuyorum bılıyorum cocuk oyuncagı değil ama sadece 2 3 haftalık kullanıp bırakıcam vücuda zarar vermeden lütfen bi yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler. Yağ kütlesi kaybedip kasları koruyup tam atlet vücudu olsun istiyorum çok zorlamadan 2 3 haftaya lütfen yardımcı olurmusunuz

2. Utachi09

Utachi09 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Mükemmel bir diyet + hydroxcut denemeni isterim
    tek başına clenbuterolun pek etki yaratacagını sanmıyorum ayrıca kalbine kalıcı hasar vereceginide unutma 2mg 4mg 8mg vs günlük dozajları cok dikkat edilmeli bunlar supplement degil.

3. happlarr

happlarr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hydroxcut nedir ben kafein+çay tarzı denemeyi düşünüyorum günde 5 6 öğün ara öğünlerde kuruyemiş ezmeleri vesayre 2 3 haftadan sonra hiç kullanmayacagım malumunuz doping testinde çıkabilir

4. undencem

undencem Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Wada'nın listesinde clenbuterol doping sayılmaktadır. Yan etkileri kalp atışlarını aşırı derece hızlandırmak ve ellerde titreme benim bildiklerim

Sayfayı Paylaş