FUTBOLCULAR LÜTFEN BAKSIN YARDIM EDİN

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve odadakiesir tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. odadakiesir

odadakiesir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalar herkese , ben 17 yaşındayım daha önceden futbol oynuyodum ayak kemiğimde sakatlık oldu 1 sene futbola ara verdim fitness la uğraştım futboldan tam soğumuştum ki Galatasaray alanya kampında Hamza Hamzaoğlu'nun bırakma devam et demesi beni motive etti.. Şimdi tekrar futbola başlamaya karar verdim ama takımda değil gidicem kendim bireysel idman yapıcam önümüzdeki seneye kadar hazırlanıcam seneye de futbolcu seçmlerine giricem zaten burdada girebileceğim takımlar var ama kendimi yeterli hissetmiyorum şuanlık çünkü 1 sene büyük bir kayıp , benim sizlerden istediğim ;
    Ben Salı - Perşembe - Pazar günü Futbol idmanına gidicem Boşta olduğum günler için bana futbolda güç , kondisyon ve hız kazanmam için bir program verebilirmisiniz gerçekten buna çok ihtiyacım var çünkü 2 sene önce Galatasaray alt yapısının kapısından dönmüştüm bu sene kafaya koydum ve çalışıp kazanıcam seçmeleri lütfen bana yardım edin salonda futbol için yapabileceğim bir program verin , şimdiden çok teşekür ederim hepinize.. :)

Sayfayı Paylaş