Futbol ve hipertrofi

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve adrianoarda tarafından 14 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. adrianoarda

adrianoarda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese Merhabalar;
    birkaç aydır body programım ve kullanmış olduğum supplementler sayesinde kas artışımda gelişmeler oldu.ben vücut kitle endeksimin artışını hem kas hemde fiziksel görünüm olarak artışını istiyor olmama rağmen geçen hafta bir futbol takımıyla antrenmanlara başladım. bu konuda duyumlara göre hantallaşma yavaşlama hareket becerilerinde ki azalma gibi birçok durumla karşılaştım.
    sorum şu olacak ;
    hem kitle artışı hemde çevik olmak adına yapabileceğim ya da önerebileceğiniz antrenman programları yada şunu yapmasan daha iyi diyebileceğiniz fikirleriniz olursa ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim.saygılar..

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.290
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Futbol ve vucut gelistirme birbirine ne yazik ki ters sporlar, futbol oynarken agirlik idmanlari yapilir ancak daha ziyade dayanaiklilik, patlama gucu uzerine olur. O yuzden tercih yapmak zorunda kalirsin

3. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    1.888
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    hipertrofiden ziyade kuvvet çalışması yapmanda fayda var. clean and jerk , deadlift , squat gibi egzersizlere yönel.

4. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.290
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi

Sayfayı Paylaş