Funny Fitness Club (17 g lif)

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve Dexter_Morgan tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. clawless

clawless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de bugün çıtır müslisini denedim, diğer müsliler ve gevrekler sütte sünger kıvamına geldiği için zoraki yiyordum, bir de hastanede çalışıyorum bi oturuşta hepsini bitiremiyoruz hastalara bak geri gel otur iyice lapa oluyorlar, ama bu çıtır müslinin tadı da kıvamı da harikaydı, süte bisküvi doğramış gibi oldu, tarçın kokusu da geliyor ayrıca sanırım eklemişler, şeker iştahını bastırmak için birebir. ben çok beğendim...

2. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Arkadaşlar şimdi karın kası yapmak için kilo vermek isteyen birinin bu ürünü kullanmasımı doğrudur yoksa Eti lifalif mi?

3. waynemre

waynemre Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    çok deneyimli değilim ama kilo vermek istiyosan çok abartma ,bunuda ben yulaf yiyemediğiim için almıştım lifalife karıştırınca yenilebiliyo en azından :D

4. Oqi

Oqi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Bence de çok sağlam bi ürün ve besin değerleri de doğru çünkü Bim buları fason olarak kendi adına ürettiriyor firmalara ve kesinlikle 6 ayda bir denetleme yapıyo bu firmalarda besin değerlerinide denetliyor biliyorum çünkü bimle anlaşmalı bir firmada çalışıyorum gelen denetlemecilerin ne yaptıklarını görüyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Mayıs 2014 ---
    Biraz önce aldım ve biraz lor ve yoğurt ile karıştırdım. Lor yiyemeyenler için bir alternatif olabilir. Tabi gevrekten fazla eklemeyin zira besin değerleri ortada...

Son düzenleme: 24 Mayıs 2014
  5. Tulubas07

Tulubas07 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    Bimin ne hile hurdasını gördün acaba aksine diğer marketlere göre daha açık sözlü ve daha kaliteli sen büyük marketlerde ürünlerin kilogram fiyatlarının yazdığını gördünmü veya bimdeki fiyatlar ile diğer marketlerin fiyatlarını karşılaştırdınmı bime gözüm kapalı güvenirim ürünü beğenirsin beğenmezsin o ayrı konu ama bim diye hile yaptığını ifade etmen çok yanlış sonuçta bim gibi fason imalat yaptıran firmalar maddi durumu iyi olmayan insanlar için çok uygun alışveriş noktalarıdır . Ürüne yapacağım yorumum ise bence içinde yüksek miktarda şeker bulunduğu için fitness sporuna biraz ağır gelir diğer gevreklere göre tercih edilbilir ama yinede şeker oranı çok yüksek ayrıca gevrek sevmeyen biri olarak pek ihtiyacım yok bu ürüne onun yerine yulaf ezmesi her zaman için tercihimdir yulaf ezmesi sevmeyenlere bir kaç yumurta ve biraz süt ile karıştırıp hamur haline getirip fırında pişirmesini öneririm çok lezzetli oluyor buna elma ceviz fındık fıstık gibi şeyler ekleyip kurabiye tarzı birşeyde yapılabiliyor ayrıca yemek tarifleri bölümünde bulunan pizza tarifide var aynı şekilde haftada bir kaç kez yapıyorum gerçketen güzel oluyor.

6. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Biraz geç olsa da cevapliyim, yulaf şekersiz diye yenilmiyor glisemik index ve fiberla alakalıdır sonuç olarak bütün karbonhidratlar glikoza dönecektir.Biraz sindirim mantığını ogrenirsen bu çilekli mısır gevregi turkiyenin en iyisi olduğunu anlayacaksınız.

7. AvatarUgur58

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abiler ben alıcam da 2 çeşit var hamgisinden önerirsiniz ve spordan öncemi önceyse kaç saat önce yemeliyim ya da sonraysa kaç saat sonra öncede sonrada yesem olurmu daha yeniyim bilgi verirseniz mutlu olurum teşekürler.

8. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Beyler bir suredir bende bu urunu yiyordum.Fakat 100 grama yakin urunu sutle yememe ragmen tokluk hissi yaratmiyor.Normalde 17 gr life karsilik gelen yulaf yesem cok fazla siskinlik olurdu bende.
    Ikincisi besin degerleri yanlis.
    100 gramda 81 gr karb var diyor.Sadece karb. 4x81= 324 kalori eder.Ustune yagi ve proteini koyunca daha fazla olmasi gerekir. Pakedin de 100 grama 303 kcal gostermekte.Yani cidden bir sikinti var bu urunde.
    Firmayi aramanin bir anlami yok bence.Ne demelerini bekliyorsunuz,urunumuz de aldatmaca mi var diyecekler ki??
    (Isim geregi bim in calistigi bircok fason firmayi ziyaret ettim,kagit mendilinden,sabununa kadar.Ama bu hususta yorum yapmak istemiyorum,tartisma cikmasin)

Sayfayı Paylaş