Fullpowergym eşofmanları nerde bulabilirim

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve İm 2 Dangerous tarafından 9 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. İm 2 Dangerous

İm 2 Dangerous Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar, 15 yaşındayım boyum 1.75 , 55 kiloyum. Bu sitede satılan eşofmanlardan hep salonda görüyorum.( http://www.fullpowergym.com/ ) Ve 9 aydır bu sporla uğraşıyorum , yaklaşık 9-10 tane eşofman altı ve 15 e yakın tişört yırtıldı/söküldü/parçalandı. Bende sağlam bir tane almak istiyorum , Eşofman altı , orda ki atlet ve bi tane tişörte yarım kollu bol bir eşofman üstü var onları almak istiyorum. İstanbul avrupa yakasında nerde bulabilirim bunların aynısını satan bir yer?

2. İm 2 Dangerous

İm 2 Dangerous Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    up up up up up up up

3. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Site de SPORCU yerine SPORGU yazıyor, ayrıca site de sadece fotoğraf var insan bir kaç bilgi koyar. Boş ver sen ne farkı varki pazar malı alma onlar yırtılır felan azıcık orta halli bir şey al seni götürür.

4. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Im öncelikle 55 kilosun. üzerinde nasıl duracagını az tahmin et zaten 80-90 kilo adamlarda şalvar gibi duruyor birde kendi üstünde tahmin et. 2.ci istanbulda bunların merkezi merter dir.

Ve de bunlardan daha kaliteli yani daha güzel markalarda var Big Sam gibi googleden araştır bak derim.

5. erdi23

erdi23 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    bende var bu eşofmandan banada spordan tanıdıgım biri getirdi 45 tl ye aldım ama bazı modeller sanırım 50 tl imiş

Sayfayı Paylaş