Full Plance push up ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sagopakajmerrap07 tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sagopakajmerrap07

sagopakajmerrap07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ya bu hareket ne gerektirir bi vücutda bi türlü yapamıyorum 2-3 gündür deniyorum 1 saniye durmuyor tekniği nedir
    ben 18 yaşındayım fitness salonuna falan gitmiyorum sadece evde yapdığım şınav-mekik handstand push up falan bu tür hareketler yapıyorum 6-7 ay fitness a da gitmişdim şimdi işim gereği bırakmak zorunda kaldım evdeyim şimdilik.
    evet bunu başarmak istiyorum bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim. vücudum böyle hareketleri yapmaya müsait. human flag yapabiliyorum 10-15 saniye mesela. sonra adını bilmediğim bazı hareketler de yapabiliyorum (yapılması zor olan ) 77 kiloyum 1.85 boyum var vücudum da gayet fit yani ama bu hareket kadar hiçbişeyde zorlanmamışdım nedir bunun sırrı arkadaşlar

2. sibequ

sibequ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Benim düşüncem full plance push up u hemen yapamazsın önce o hareketi gerektiren kas guruplarını çalıştırman gerekir o hareket çok denge gerektiriyor. bence öncelikle pseudo push up hareketini yapman lazım

Sayfayı Paylaş