Full Animal

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sarc4stic tarafından 6 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    ben animal cuts kullandım tabi hergün aynaya baktıım için deisikligi farketmiorum su an amabelimi kırarak hafif karın kaslarımı kasınca üstteki 4 tanesini belli oluo tam çizgi çizgi deil ama belli oluo yani etkisi oldu eskiden buda yokdu

2. emmrree

emmrree Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    animal cuts ve animal nitroyu kjombine eden var mı arkadaşlar türkiyede olanı yada olamaynı bide aralarındaki fark nedir hangisi daa ii ?? :)

3. ysr

ysr Üye

Beğenileri:
    325
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    salondan

sabah ac karnına anımal cuts
    kahvaltıdan yarım saat sonra anımal pak
    idmandan 1 saat önce anımal cuts
    yarım saat önce anımal m stak
    idmandan önce nıtro
    idmandan hemen sonra anımal max
    idmandan 45 dk sonra anımal nıtro

hee unutmadan bide yemeklerden önce cla takviyesi yaptım...

şeklinde kullandım kilo kaybı yok denecek kadar az 1 kilo falan ama gözle görülür fark çok fazla.bel ve karın bölgesindeki yağlarda baya bi azalma oldu diğer bölgelerdede adele ekledim.

kısacası bu kombineden çok memnun kaldım.1 hafta ara vermiştim kısmetse yarın ikinci kez aynı kürü uygulamaya başlayacağım...

4. sahingurel17

sahingurel17 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    animal pak , animal pump amino 3001 gh max creatin hepsini bir arada kullandım baya iyi sonuçlarını gordum.fakat animal pump ve animal pak ikisi birden miğde bulantısı yaptı ve ikisi beraber kullanmamaya karar verdim miğde bulantısını ben buna bağladım bilmiyorum sizce?
    animal pump:çok mukemmel,amino asitler gibi değil dayanıklılığı artırıyor ve set aralarında dinlenme süresini daha kısa tutabiliyorsunuz ve diğer setlere gucunuz bitmiyor direnç saglıyor en onemlisi ise gucunuzu arttırıyor buda daha ağır kilolar ile çalışma sağlıyor iyi bir beslenme ile kas kutlesinin fazla gelişmesini sağlıyor ne kadar ağır kilo basarsak okadar buyuk kasımız olur değil mi tabiki sakatlıklarada dikkat etmek gerekli ağır basıcam diyede kendimizi sakatlamamak lazım.
    animal pak ta guzel oda dayanıklılığı arttırıyor guzel bir urun ikiside iyi.
    fakat animal pump veya animal pak alırsanız bence pretein tozu veya yuksek amino asit değerleri olan bir amino asit kullanmanızı tavsiye ederim cok guzel sonuç alırsınız bunlar tabi birazda maddi yonde insanı zorlayabilir cunku turkiyede bu ürünler amerikaya veya avrupaya gore pahalı.
    daha değişik kur önerileri olan arkadaşların oneri ve fikirlerini merak ediyorum

5. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    harika olur sanırım

6. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Nitro,Pak,Whey,Anabolic halo ekledim bide super oldu,şiddetle tavsiye ederim çok iyi ölçü aldım.

7. JoeWeider

JoeWeider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şuanda elimde yurtdışından gelen bir Animal flex var.Ancak sormak istediğim poşetlerin içersindeki beyaz hapların bıraz kahverengı rengıne donmuş olması.ıcerısındekı kapsullerden birimi patladı yoksa kullanılmadıgı ıcın bır bozulmamı oldu?Gerçi son kullanma tarıhı 2013 ama yınede işkillendim.Birde kullanımı hakkında bilgi isteyeceğim şimdiden teşekkürler

8. karier

karier Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    muğla
    slm animal pak ve pump ikilisini düşünüorm.Siz bu konuda ne düşünüosnz?Herhangi bir olmsuz etkisi olurmu?Önerilerinizi bekliorm ..Teşekkürler :)

9. penny

penny Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    animal pak vitamin desteği, pump ise pre-workout. dolayısıyla birbiriyle alakası yok.

olumsuz etkisi ise bünyene, beslenmene, su tüketimine bağlı.

kaç yaşındasın bilmiyorum ama animal pump yüksek miktarda uyarıcı içerdiği için 18 yaş üzerine tavsiye ediliyor.

mümkünse de aynı gün içerisinde başka kaynaklardan kafein tüketme.

10. karier

karier Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    muğla
    23 yaşındaym.kollarım 40 cm.Fakat performansm ağır anteramanlarda çok düşüyor.aslnda direncimi arttıracak ve kasa hacim kazandıracak bi ilaç arıorum,animal serisinde.karar weremedim açıkçası.herhangi bir tavsynz warmı?

11. ers10weys91

ers10weys91 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bu animal stak,m-stak ve test tam olarak ne içeriyor

12. BertilFox

BertilFox Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    selam arkadaşlar ben de bir iki aydır kullandığım animal pak ın yanına cuts pump ve nitro eklemek istiyorum
    bu tercihimin bilgiyle uzaktan yakından alakası yok, bu kombinasyonun full animal olması tamamen saçma bir motivasyon kaynaklıdır
    bu yüzden ilk önce bu seçimin fiyat-verimlilik vs gibi alanlarda ne kadar mantıklı olduğunu sizlere sormak istiyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:20 ----------

ve aynı zamanda forumumuzda okuduklarımı doğru anlayıp anlamadığımı teyit etmek açısından bunların kullanım zamanlarını da sormak istiyorum

gece 12 den sonra idman yapan biri olarak, birer paket sabah aç karnına cuts, öğle yemeğinden sonra pak, antrenman öncesi pump ve yatmadan nitro almam ne derece doğru olur?

13. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    animal serisinden sadece pumpı kullanmadım diğerlerini kullandım bence sadece stack ve nitro işe yarıyor gerisini at gitsin zamanlamaya gelince alacaklarının neler olacağına bağlı

14. BertilFox

BertilFox Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    At gitsin dediklerinin yerine birşeyler tavsiye etseydin keşke, neyse bu gün aldım hepsini zaten, bir tek nitroyu bulamadım, onun yerine tavsiye olarak MHP A-Bomb tercihini yaptım.

Şimdi animal cuts-pak-pump üçlüsüyle mhp a-bomb ürünlerini sizce hangi zamanlarda kullanmalıyım? 10:00 da kalkış ve kahvaltı, 14:00 öğle 20:00 akşam yemeği, 23:30 antrenman 03:00 yatış saatlerini gözönüne alarak yardımcı olursanız sevinirim.

15. Silenciador

Silenciador Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar ben de universal whey protein ve animal pump kullanıyorum.amacım bir yandan yağ yakıp karnımı belirginleştirmek,diğer bölgelerimde kas artışı sağlamak.yaşım 20.sizce bu 2 ürünü neyle kombinlemeliyim

16. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Şuan kullandığınız iki üründe yağ yakımına yardımcı olacak ürünler değildir. Eğer yağ sorunuz yoksa bulk dönemine girip yaza doğru definasyon dönemine girebilirsiniz. Mevcut kas kütleniz arttığı zaman parçalamada daha güzel bir görünüm elde edersiniz.

Eğer animalın yağ yakıcısını soruyorsanız da cuts bu işlevi görmektedir

Silenciador bunu beğendi.
  17. Bodybuildingke

Bodybuildingke Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Cuts ile pump'ı birlikte kullanma derim. İkisinde de baya kafein var.

18. 12345678

12345678 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    animal stak gh max

animal stak ve gh max ı birlikte kullacam ne dersiniz etkili olurmu ?

19. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Bırı yeterlı..

Sayfayı Paylaş