1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Freud - Halil Arabacı(16)7.ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve freud tarafından 25 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 47 üye.
  1. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    Sevgili freud
    Ben ilk olarak Snap shots daki resmini gördüm ve çok beğendim. ardından profiline girip senden ne öğrenebilirimin peşine düştüm. Açtığın konuda 7 aylık çalışmandan hardline takviyesinden bahsettiğini ve alttaki tepki mesajlarını okudum. öyle 2 mesaj okuyupta bırakamıyorum ki tüm sayfaları okuyorum napayım...amacım konundan sustanon kürü hakkında bilgi edinmek iken baktım bu konudan hiç bahsedilmemiş. Ben hafızanı tazelemek için yorum yazdım. sanırım işe yaramış ki bak senden yeni bilgiler ediniyoruz. Canım forumumuzun amacıda bu değil mi? haset kıskançlık gibi huyları bünyemde barındırmam ki ben. Tek kötü özelliğim adama adam yalancıya yalancı lafını acımadan yapıştırmamdır hepsi bu. Açıklamalarının çelişkili ve tezatlarla dolu olması önce kendine sonrada senden feyz almak isteyen tüm arkadaşlara zarar vereceği düşüncesindeyim. Yoksa küre girsen banane muz yiyerek yapsan kimene değil mi? Senin hayatın izlediğin yol sadece seni ilgilendirir ama bunu paylaşıma açarsan önce beni sonrada tüm okuyanları ilgilendirir.
    edit: son sözü sen söyleyebilirsin,ben öğreneceğimi öğrendim,konunu daha fazla meşgul etmeyeceğim. saygılar.

2. freud

freud Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    izmir
    Çelişkiler algınızdan kaynaklanıyor olabilir, kür yaptığımı saklamadım. Saklayabilirdim de tabiki ama insanlara hayal pompalamak istemem. Kür günlüğü tutmadım o yüzden detaylı bahsetmedim forumda ama snapshotsa yazmıştım, sizin gibi merak edipte bana özel mesaj atan insanlara açık açık deneyimimi anlattım. Üslubum yanlışsa kusura bakmayın ama konu bu kadar eskiyken burda kürden bahsedilmesi tuhaf, güncel olsaydı ondan da bahsederdim

3. Endorphin

Endorphin Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    naptin sen ya :)

Sayfayı Paylaş