1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Freud - Halil Arabacı(16)7.ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve freud tarafından 25 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 47 üye.
  1. Atalay Yalçın

Atalay Yalçın Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    vücut başarılı kardeşim kol benimkiyle aynı duruyor ama benim kollar 30 cm herhalde fotodan dolayı gerçekte daha büyüktür gibi geliyor.

2. CnForza

CnForza Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    gayet güzel bir vücudun var

3. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    makarna ağırlığı kuru mu eğer gerçekten sen kuru makarna yani bir paket makarnayı + 300 gram göğüsü ve yanında da bunların gitmesi için en az bi tabak salata yenir bunları alacak kadar mideye sahipsen gerçekten tebrik ediyorum ileride çok iyi şeyler yapacağına inanıyorum

freud bunu beğendi.
  4. anilko17

anilko17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    dostum eğer gerçekten böyle geliştiysen şahane ama sanmıyorum ilk fotodaki kollarına bakıyoruz nerdeyse bileklerinle aynı kalınlıkta bu sporda 1 cm bile büyütmek için çeşmeden boşalır gibi ter dökerken bu gelişim pek inandırıcı gelmedi ama gerçekse çok iyi bir programın ve beslenmen vardır tebrikler yinede

5. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Cidden inanmiyorum ekto yapiya sahip olup bubkadar muthis gelisim ?
    Ben mezo yapiya sahibim bu sporda 3. Ayim ve arkadasin 2.ay fotosundaki gibi olamadim ki afedersiniz tam bir hayvan gibi beslenirim ben.
    Diyecegim tek sey bu iste bir is var.
    Saygilarimla...

6. freud

freud Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    izmir
    Evet kuru, bu değerlere zamanla çıktım

---------- Post added at 09:42 ---------- Previous post was at 09:39 ----------

Ağırlık barfix ve ağır row yapan birine 3 hareket bile çok,bence kolu asıl büyüten hareketler bileşik temel hareketler.

7. faraway35

faraway35 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    7 aya göre çok iyi tebrik ederim :D

freud bunu beğendi.
  8. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    bence 7 aylık bir vücut ama arkadaş küre girmiş büyük ihtimalle. hedefinin müsabık olmak olduğunu da yazmış.

9. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    16 yaşındaki kardeşimizin kür yaptığına inanmıyorum vücudun çok iyi halil 7 ayın hakkını tam anlamıyla her yönden vermişsin kolun daha büyük hacimli duruyor herhalde arka kol sayesinde

freud bunu beğendi.
  10. freud

freud Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    izmir
    Teşekkürler, henüz küre girmedim. Eylül ayında girmeyi planlıyorum

11. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    cevabı aldın herhalde dengesizzz, 16 yaşında küre girmek çok saçma tabiki ama kişinin kendi tercihidir sonuçta bize başarılar dilemek düşer

12. freud

freud Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    izmir
    Saçmalık neresinde?

13. srrcan

srrcan Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Göğüs çok geri kalmış ayrıca karın kaslarının boyutu küçük. Kanatlar çok gelişmiş bence kanatı bırakıp göğüse ağırlık vermelisin, vücudun kaslı olabilir ama estetik durmasınada dikkat etmelisin.

14. khrmn25

khrmn25 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    cok iyi ama 2 ayda o kanatın cıkması imkansız gibi bisey neyse sonucta yapmıssın ne kadar sure olursa olsun :)

15. freud

freud Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    izmir
    Evet göğüslerim zayıf bölgem,karın ise çalışmıyorum oda bileşik temel egzersizler ve plank la büyüyor.

16. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Saçmalık şurda ki güzel kardeşim bu sporu 3-4 yıl yapan 20 yaş üstü kişiler bile küre girmeden önce inanılmaz araştırmalar yaparken, senin gibi 16 yaşında birinin henüz 7 aylık calısmadan sonra küre girmesi çok saçma. onu geçtim daha büyüme çağındasın, steroidin emin olmasamda boy uzamasına yanetkileri vardı. yani daha gelişimin bile tamamlanmamış, vücudun tam olarak oturmamış ne gerek var? zaten yaşın gereği yüksek testestron üretiyor vücudun. kürsüz 20-21 yaşına kadar gitsen sonra düşünsen daha mantıklı değil mi? ne gerek var bu yaşta vücudun hormonlarıyla oynamaya?

not: küre karşı değilim, sadece bilinçsiz ve erken yaşta kullananlara karşıyım

17. freud

freud Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    izmir
    Bilinçsiz değilim, ayrıca yapacağım kürde hafif. Hedefleriniz varsa bu işe bu yaşlarda başlamanız lazım

18. Serkan-

Serkan- Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Ben vücudunu çok beğendim bu kadar kısa sürede supplementler kullananlar bile bu başarıya ulaşamayabiliyor.
    Bunun örnekleri mevcut hatta bir tane örnek vereyim: Detaylar burda arkadaşımız 7 ayda neler yaparak, neler kullanarak bu vücudu yapmış görüyorsunuz üstelik sporda geçmişinin sadece 7 ay olmadığını daha önce 7 aylık bir tecrübesi olduğunu bile söylemiş. Yani toplamda 1.5 yıllık bir spor geçmişi var. Tamam senin vücudundan daha iyi ama çok da uçurum yok arada.

Tarihler konusunda bir yanlışın(belki yalanın) olabilir mi ?
    Resimleri düzenlediğiniz için exif bilgisi görünmüyor, neyse ki bir önceki başlıkta fotoğrafların tarihleri yazılı.
    Bakınız bu resim "img-20120805-wa0005jpg" yani 2012 yılının 8. ayının 5'inde çekilmiş ( 2 ay spor ), ondan sonraki resimlerin tarihi en erken 2013 yılının 2. ayına ait( 7 ay): bakınız "img20130224145633jpg", bir diğeri 2013'ün 5. ayına ait( 3 ay daha): bakınız "img20130513201445jpg".
    Yani sen sporda 7 ayım var derken aslında 12 ay rahat olmuş.

Bu durumda sen suplementler filan da kullanmışsındır.
    Ne hakkın var benim hevesimi kırmaya ? 4 aydır bu sporu yapıyorum senin geldiğin seviyenin yarısına gelsem başarı sayacakken ne oluyor fotoğraflarını koyup da 1 yılda yaptığın vücudu 5 ayda yaptım 7 ayda yaptım demekle ? Sadece kendi kendini kandırıyorsun bilmiş ol!

"Bu sporu yapanlar bencil, egoist insanlardır." gibi bir düşünceye hep önyargı şeklinde bakmışımdır ama biraz haklılık yönü var gibi böyle diyen insanların.

19. Rocc0

Rocc0 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    freud senın yaptıgını ergenliğe verdiğim için bişey demiyorum ama diğer arkadaslar o vucudun 4 5 ayda o hale geldiğine inanıyorsanız gercekten hicbisey bilmiyormussunuz

Lorethlorien ve zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  20. formel

formel Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul , şişli
    Valla son halin iyi güzel ama 7 ayda yaptığına kesinlikle inanmıyorum. Yukardaki arkadaşlarında dediği gibi yeni başlayanların hevesini kırıyorsun. İlk halinle 2. ay fotosuna bakıyorum . alttan üstten kür yesen bile çıkmaz o kanatlar kollar. bırak kürsüz yapmayı. Sanki body forum değil burdakiler spor yapmıyor anlamıyor da bizi oyuna getirmeye çalışıyorsun.Yazık.

zafer_zaferoglu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş