Fotograftaki vücut hakkında bir soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve srhn tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    biraz sert çıkmış olabilirim,alıntı yaptığım arkadaş kusura bakmasın.Ama yazdığı biraz şevk kırıcı sanki,para supllement steroid olmadan olmaz vss.. orta seviyeye çıkmış birine ek besin şarttır doğru ama yeni başlayanlar için hırs azim falan kar etmez tarzı cümle moral bozucu olabilir.

bu arada benim ne bilip bilmediğimi de kimse bilemez,mesaj sayısına bakarak anlaşılmaz bu.

neyse,gerginlik çıkmasın,alınan olduysa geri alıyorum sözlerimi.

Son düzenleme: 10 Ocak 2010
  2. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    Bakın kimsenin şevkini kırmak vs niyetim yok,sadece basit gerçekleri söyleyerek insanları şimdiden uyarıyorum...bu sporda fazla zeki olmanız gerekmez,fazla yeteneklide(ağırlık kaldırmak için ellerinizin ve bacaklarınızın olması yeterlidir),her gün saatlerce idman yapmanızda gerekmez,genetik sadece çatınızda fayda sağlar...bu spor için beslenmeniz,supplement almanız ve müsabık ya da hardcore sanız steroid kullanmanız gerekir...bunlarda beslenmeside supplementide steroidide para demektir.Herkes voleybol oynayamaz yetenek gerektirir,basketbolda futbolda yüzmede ama bizim bu sporumuzda sadece ne kadar bütçe ayırabileceğin önemlidir...Umarım bu sefer anlaşılmıştır.

Berkthagar bunu beğendi.
  3. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın,ben sadece yeni başlangıç,halk arasında atletik görünecek 6 aylık 1 yıllık bir vücut için demiştim,"kasları şişmemiş de vücudu şişmiş" cümlesinden anladığım vücut için konuştum, ama kendimi ifade edemedim sanırım.bu sporu gerçek anlamda yapmak için para şart,haklısın.

Neyse fazla uzatmadan ufakta olsa tartışma çıkmasına sebep olduğum için özür diliyorum.

4. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Para gerektridigi dogru ama nekadar para?
    Supplementsiz olur mu olur ama cok zor olur. Ha supplement olrsa tadindan yenmez.
    Steroid icinse, acele eden, bu is icin gerekli sabiri gosterme yetisinden yoksun, aceleci bircok vucutcunun mantigina dusmussun. Su fotodaki resimden cok daha sahane dogal vucutlar gostereyim gel. hatta o resimdeki elemanin benim gozumde vucut gelistirme anlaminda degeri yok.
    Supplement gerekli ama:) Oda hani cok para deil be dost, aylik 200 liralik supplement sana yeter de artar.

Jarheadin dedigi gibi forumun eski tadi kalmadi.
    Nerde o ayazlar, pump foreverlar, blitzler, karasanlar...

5. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Dostum diger mesajimin ustunu bu mesajini okuduktan sora siliyorum.
    Musabik kavramini koyman steroidi aciklamak icin iyi olmus, cunku diger mesajinda mithad canin su vucudu icin bile steroid gerektigini dusunmek bana cahil sakasi gibi geldi. Simdi taslar yerine oturdu, bu mesaji yazman yanlis anlasilmayi gidermek icin iyi oldu.

Sayfayı Paylaş