Fotoğraflar yalan mı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pisi pisi tarafından 14 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pisi pisi

pisi pisi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

[​IMG] Merhabalarr aranıza yeni katıldım, aklıma bazı ufak tefek sorular takıldı internette araştırdım fakat kayda değer pek bi şey bulamadım. Şimdi öncelikle 158 boy 46 kiloyum, 18 ime girmeme 1 ay kaldı. Vücut çalışmaya daha yeni başladım tam zamanıdır umuyorum. Hem sağlıklı yaşamak hem de vücudumu şekillendirmek istiyorum. Zayıfım ama bence sahip olduğum kiloların büyük bi çoğunluğu yağ. Yediklerime içtiklerime dikkat ediyorum ama çelimsiz olduğum için epey bi zorlanıyorum. İstediğim vücut şeklini yukarıda paylaştım. İnternette before after fotoğraflarında benim gibi vücuda sahip olanların birçoğu 2 ayda öyle bi vücuda sahip olmuş fakat spora giden arkadaşlarım falan 2 ayda anca biraz sıkılaşılabildiği 2 ayda çok büyük bi değişiklik beklememem gerektiğini söylediler. İnternette dolaşan bu fotoğraflar yalan mı? Eğer yalan değilse bu vücuda sahip olanların ayriyetten ne yapıyolar da bu kadar net bi fark ortaya çıkıyor merak ettim doğrusu.

2. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    Süreklilik ve disiplin isteyen bir şeydir değişim. İnternette gördüğünüz her fotoğrafa inanmayın.
    Gerçek olsa dahi bu kişiler ile kendinizi kıyaslamayın. Hedef belirleyip bilinçli bir şekılde ılerlemek en doğru yoldur.
    Vücudunuzda yağ olduğunundan bahsediyorsanız tabiki kalori açığı oluşturmanız gerekir.
    Zayıf ve sıkı bir vücut içinde bu amaca yönelik beslenme ve antrenman düzeni şart.
    Siz kendi "after- before" ınızdan keyif almaya bakın .)

3. pisi pisi

pisi pisi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap verdiginiz için çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş