Fotoğraf yorumları hakkında!

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve PowerLife tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. PowerLife

PowerLife Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba;
    Değerli hocalarım ve abilerim;

Konuyu bu platforma açmayı daha uygun gördüm eğer yanlış konu altına açtıysam özür dilerim!

Üye fotoğrafları konusunda bazı yanlış yaklaşımlar olduğunu düşünüyorum kanımca.Başarısını veya hedefini göstermek isteyenler resimlerini paylaşıyorlar ama yorumlar insanı soğutucak biçimde ve motivasyon düşürecek biçimde.Benim söylemek istediğim yaptığımız yorumlar elbette eleştirel bi biçimde olacak ama eleştiriyi (kollar hiç 7 aylık görünmüyor ben 1 ayda bu kola ulaştım.)yerine(kollar vücuduna göre biraz geri kollarına birazdaha ağırlık vermelisin.)gibi yapıcı ve motive edici olması lazım diye düşünüyorum.Bu spor sabır,irade ve azim gerektirdiği için spordan soğumak veya bırakmak zor değil.Bu yolda hepimiz yürüyoruz,hepimiz aynı hedef için uğraşıyoruz çabalıyoruz.Kimimiz hedefine ulaştı kimimiz hedefine yürüyor.Birbirimize destek olmalıyız!Bir cümlemiz insanları spordan soğutmak için yetiyor malesef!Umarım beni yanlış anlamazsınız sadece içimden gelenleri yazmak istedim.Bu düşüncemi yanlış bulanlar varsa saygı duyarım.Herkeze bu zorlu yolda başarılar dilerim..!

Saygılar!

2. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    2 yıl vg yapıp 40 cm kolu olan adama ben 6 aydır yapıyorum kollarım daha büyük diyeni bile gördüm forumda, böyle diyenlere 2 gün süre tanınmalı fotoğrafını eklemesi için, eklemiyorsa da banlanmalı.

Ayrıca bir konuya ben şu kadar yaptım böyle oldu demenin manası ne adamı eleştireceksen eleştir, beğenmediğin noktaları söyle, kendinle niye kıyaslıyorsun bu tarz üyeler kesinlikle banlanmalı

StormBlast, Azi, RaJeV ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Kesınlıkle haklısın, kımısı gelısme olmadıgını dusunebilr ve hatta sporu bırakma kararı bıle alabılır. incitmeden söylemek en ıyısı..

Azi ve RaJeV bunu beğendi.
  4. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    bu konuyu açmayı düşünmüştüm ama aklımdan çıkmış.. iyiki değinmişssin bu konuya ve sonuna kadar haklısın. Forumda acımasız. Bencil. EGO manyağı çok insan var. BİLMİYORLARKİ her insanın gelişim tarzı, süresi farklıdır çünkü her insanın anatomisi farklıdır. bence en iyisi resim falan koymamak:)

Azi ve RaJeV bunu beğendi.
  5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm :

Üye Fotoğrafları

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Azi bunu beğendi.
  6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Tamamen şahsi görüşümü paylaşmak istiyorum. Bende incitilmeden söylenmesi taraftarıyım. Fakat 2 aylık spor, 3 aylık gelişim gibi konular görünce eminim bazı üyeler de tepki veriyor. Tabi ki herkesin genetiği farklıdır, çalışma şekli farklıdır yada kullandığı şeyler farklıdır ama o bölüme de önüne gelen konu açıyor. Hani 2 ayda - 3 ayda gidilip ne kadar fizik yapılabileceğini foruma takılan kişiler biliyor. Açıkcası en az baktığım bölümlerden biri üye fotoları. Çünkü geneli böyle başlıklarla dolu. Etki tepki meselesi denilebilir aslında ki orada ki yorumlara. Ve şu da var oraya resim koyan insanlar eksiklerini öğrenmek isteyebilirler. Bu en büyük hakları ama en ufak eleştiride bile bazıları sert cevap veriyor. Yani oraya resim koyuyorsan eleştiri de alacaksın bunu bilmeleri gerekiyor. Herkes insana duyması istediği şeyleri söylemez.

Azi ve FedoR bunu beğendi.
  7. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    oo bana ne yorumlar yapmışlardı o yorumlar sana yapılsaydı intihar ederdin bırak spor u bırakmayı hayattan soğuttular.

ama sonradan bi baktım o yorumları yazanların fotoğraflarını gördükçe acıdım

Sayfayı Paylaş