Fotoğraf Makinesi Tavsiyesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Sporcu35 tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Selamınaleyküm arkadaşlar fotoğraf çekmeyi hobi olarak seviyorum bunun için yarı prof nikon nikon coolpix l310 almayı düşünüyorum.Bu fotoğraf makinesini forumlarda herkes cok övüyor makina nasıldır bilgisi olan arkadaş makinalardan anlayan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim 500 tl aralığında başka hangi makinaları önerirsiniz...

2. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Bütçeni zorlayıp DSLR alabilirsin, değiştirilebilir lens her zaman daha iyidir. Hobi diyorsun halbuki bas çek makineler hobi amaçlı sıkıntı makineler, ışığını diyaframını sen ayarlarsan çekmekten zevk alırsın. Önerilerim: Canon Eos M modeline bakabilirsin; bütçemi arttırabilirim dersen 600D tavsiyemdir.

3. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Yorumun için teşekkürler ustad.Lakin ben şimdilik yarı profla oyalanmak istiyorum,kendimi geliştirince dslr makina almayı düşünüyorum.

4. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Ben sana ucuz bir şey istediğin için DSLR'nin giriş modellerinin başlangıç modelini önerdim, 500 TL ile bas çek alacağına 18 - 55 mm lensli başlangıç DSLR alırsın ve ilerde makineni büyüttüğün zaman yabancılık çekmezsin, fiyatı da baktın mı bilmiyorum çok pahalı değil, Teknosa'da bile (Teknosa pahalıdır.) ucuz sayılır: http://www.teknosa.com/urunler/135176049/canon-eos-m-18-55mm-90ex-flas-kit-dijital-fotograf

Ben aynı makineyi 600 TL'ye başka mağazalarda bulabileceğine inanıyorum. Aşağıda incelemesini de paylaşayım:

5. fatih58arif

fatih58arif Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
  6. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Eyvallah beyler teşekkür ederim.Bi arkadaşa danışayım olmadı slr alırım 2.el temizlerinden

Sayfayı Paylaş