Forumunuzda çok Yeniyim bir bakar mısınız Teşşekkürler

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sedatser tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sedatser

Sedatser Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.a arkadaşlar benim bir sorum olacaktı eğer konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim çünkü forumda çok yeniyim sorum olucaktı demiştim evet sorumu sorayım .
    = Abiler ben 16 yaşında 180 boyunda 82 kiloyum lise 1'e yeni geçtim normalde lise 2 olmam gerek fakat 1 sene geç yazıldım ben dışarıya fazla çıkan bi çocuk değilim sebep ise kilolarım sınıfımızda body yapan bir arkadaş var bayadır gittiğini söylüyor fakat çok zayıf ve kasları belli olmuyor bana sende gel diyor fakat kilolu olduğum için çekiniyorum gitmeye kalkışsam okul dershane izin vermiyor diyebilirim ama ben genede zamanımı ayırabilirim yani gidebilirim fakat dediğim gibi çekiniyorum siz büyüklerimden veya varsa küçüklerimden bilgi almak istiyorum eğer bu evdede yapılabilir diyorsanız bana bir malezeme listesi çıkarmanızı rica edebilirmiyim bütçe sıkıntılı değil fakat çok da olursa beni aşar teşşekkürler yanıtlarınızı bekliyorum.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş