Forumun fenomenleri ve yorumların

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Leopara tarafından 21 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Gülüp eğlenmek amaçlı aklıma geldi açıyım dedim sizinde yorumlarınızı bekliyorum

Forumda en cok gordugunuz kişiler ve o kişileri ne şekilde hatırlıyosunuz :)

Columbu:bilgili biri olarak tanıyorum yorumlarını dikkatle okuyorum.Bilgilerine güveniyorum

Sultanmehmed:Gücuyle hayran bırakan ozellike goguateki damarlarr

Yaver27:Her konuda anıları olan ve saglıktan ödün vermeyen güzel abim :)

Egemenn:forumun heryerinde rastlıyorum ozellikle antreman ve beslenme programı herdaim guncel

Daekmaan:Acaba kac yıldır yapıyo diye tahmin yürüttugum kişi (tahminim 4 yıl)

Lethe552:Vücudu gercekten ozendircek sekilde ibff proda gormek isteriz :)

Harun yılmaz:cok hacimli bir vucut ilerde mr.olympiada gormek isteriz :)

Wrestler:Konu kilitlemesiyle meşhur :)

Benim en cok gordugum kişiler bunlar sizinkileride merak ediyorum

2. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Leopara : son konu bükücü

Exacting51 bunu beğendi.
  3. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Cok guzel konu olmus adim olduğundan demiyom sonradan gordum zaten sagolasin :d bende bikac kisi ekliycektim unuttugum olursa kusuruma bakmasinlar

@Bekci abi var ilk aklıma gelen foruma kayit oldugumdan beri yardimci oldu yeri geldi abilik yapti cokta kaliteli bilgileri var yararlanmaya calisiyorum :D

@PeNa abi vardi gelisim takimindan onu da severdim o da yardimsever bi takim uyesi
    @doxux var efsane tabiki inanilmaz bilgisi var her konuda mesajini gorebilirsiniz

@Balboa7 var yorumlarini severek okuyorum her zaman

@Created By Loss da son zamanlarda cok yardimci olmaya calistigini goruyorum faydalanmaya calisiyorum

@requ. Gunluk arkadasim :D her sistemi deneyen basarili ve bilgili

Sonra gazo0202 abi mustimusti abi var ve @NeverBackDown eskiden tanidigim gunluk konusunda o da cok guncel

Columbu ve yaver abiyi yazmissin zaten onlarida yazicaktim unuttugum varsa ozur dilerim :D
    Son olarak ekliyim sthammer ve tnakress vardi anmadan gecemem ve noralisa abla gunluklerinden cok şey kaptim

Son düzenleme: 21 Kasım 2014
    gazo0202, Balboa7, Mustimusti ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  4. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    @columbu, @Yaver27, @tnakress ve @Tevfik Erzon abilerim en çok emegi geçen HomeGym'ciler. :)

@Bekci abim de yine fikir alışverişinde bulundugum ve Backloading konusunda tartıştıgımız abim :)

@egemennn günlük arkadaşım :) bulk kalmak istese de yaglandıgını dusundugu için definisyon yapacak

@ciko nat supplementlerin düşmanı :D

@doxux forumdaki en bilgili kişilerden özellikle beslenme konusunda.

@StormBlast fullbody gibi bir sistemin en büyük savunucularından.

@Lethe552 vücuduna söylenecek laf yok, hala lor yemese de :D :D

Tabi birde sthammer var şu anda olmasada..

Mustimusti, Bekci, egemennn ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    Forumda her sene bunun gibi illa bi iki başlık açılır :D . Ve nedense üç aşağı beş yukarı hep aynı üyelerin adları döner. Birbirlerinin PR larını yaparlar :D . Al gülüm ver gülüm.

Neyse bizde modaya uyalım.
    ARSON , Dwolf , bonatchi , Baris bu isimlerin karşısına yorum yazmaya gerek yok zaten. Fason üstadlara benzemezler, gerçek bilgiye ulaşmak isteyenlerin takip ettiği kişilerdir.

Hamartin ve ottomanizm bunu beğendi.
  6. dr..

dr.. Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    1
    2012-2014 arasını iki devreye bölersem ilk devrede bilgi olarak en çok faydalandığım isimler; brhmcr, schwarzxxl, wrestler.. ikinci devrede ise Stormblast ve doxux

Bana göre forumda en çok iz bırakan üye Flexor olsa da Danny Boy kadar popüler olan hiçbir üye görmedim..

Balboa7, neverbackdown. ve egemennn bunu beğendi.
  7. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
  8. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Aktif olarak kisa bir suredir aranizda olmama ragmen doxux, columbu ve stormblast en cok saygi duydugum uyeler, mantik adami yaver bey, surekli ogrenme pesinde olan egemen, gerekmedigi surece konusmayan requ, kalitesi belli olan bekci :)

Lg Smart World

Leopara, Bekci ve egemennn bunu beğendi.
  9. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    ilk takipe başladığımda dwolf nickli üye sayesinde çok şey öğrendim çok bilgili biri sonra karasan abiden gerek vg konusu olsun gerekse konu dışında olsun çok şey öğrendim bide pro vücutcular hakkında güzel bilgiler paylaşıyordu sonra karakaş vardır vg konusunda olsun yine konu dışında olsun çok bilgiliydi forumu bırakmasına çok üzülmüştüm hatta steroidler bölümünde nadir bilgi paylaşan üyelerdendi diez despo wrestler barış bonatchi danny boy zeus gibi üyelerden bir şeyler öğrendim gelgelelim maalesef artık bu sayıdığım üyelerin çoğu gitti bir kısmıda nadir yazıyor ama son yıllarda doxux stormblast khephnes çok bilgi sahibi yazılarını zevkle okuyorum tabi sthammeri unutmamak lazım vg bilgisi yüksek olması felsefe ile ilgili biri uzak doğu hikayelerini okumak zevkliydi tabi bekçi abimiz esprili yazıları hoş yaverin anılarını okumakta keyifli son olarakta columbu özellikle konu dışında öyle bir yazıyor ki hayran kalmamak mümkün değil şimdilik bu kadar ismini unuttuklarımda vardır tabi hatırlarsam yazarım

Akay ve Bekci bunu beğendi.
  10. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Bu alıntı yaptığım kişiyi anlatmaya gerek yok benim için forumun en önemli kişileri listemde baş sırada ve hep öyle kalıcak :) Bunun dışında Balbao7 abi de her türlü konuda özel olarak yardımcı oluyor.Egemenn var iyi niyetli yardımsever bir arkadaş , Bekci adlı abimizde önemli bilgiler veriyor. Sporcu35 muti5757 en sıkı dostlarım her türlü özel konulardada aramızda konuşuruz çok severim kendilerini :D
    Loretlorien , Savino89 destekçilerim :D Tulayh abla da destekçilerim arasında yeni ama çok iyi birine benziyor.

Ayrıca @cmrsmr bana göre bu forumun en önemli isimlerindendir her türlü konuda gerek forumdan gerek başka yerlerden destek oldu ve olmayada devam ediyor.Egosu yüksek olmayan tanıdığım sayılı insanlardan kendisi.

Unuttuğum varsa kusura bakmasın

cmrsmr, Bekci, Sporcu35 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ben yine isin esprili tarafindan yaklasip bu forumun fenomeni
    UMUT diyorum umut diye bir üye vardi son zamanlarda kayboldu ortadan arkadas bütün Forum bir araya geldik arkadasi iki tas yemek yemesi gerektigine ikna edemedik ve o inatla baslik acmayi sürdürdü,hele zavalli @doxux sayfalarca yazdi anlatti yemek yemesi gerektigini ama tik yok
    bence forumun fenomeni umut dur arkadaslar:):)
    hepiniz harikasiniz:):)

newbiess, Balboa7, Hıfzullah ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  12. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Ben bu arkadaşı merak ettim, özellikle ilgili konuları :D

13. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Lorethlorien, Balboa7 ve requ. bunu beğendi.
  14. Qarden

Qarden Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    kayseri uzunyeyle :)
    yaver27 :) en cok gordugum

Leopara bunu beğendi.
  15. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Eyvallah kardeşim. Eğer böyle düşünüyorsan demek ki birşeyleri başarmışım. Teşekkür ederim. Bu forumdan çok şeyler öğrendim. Genel olarak body ye temel atmamdaki değerli hocalarımı bi kenara bırakırsak bu siteden çok şeyler öğrendim.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Kasım 2014 ---
    Eyvallah kardeşim. Eğer böyle düşünüyorsan demek ki birşeyleri başarmışım. Teşekkür ederim. Bu forumdan çok şeyler öğrendim. Genel olarak body ye temel atmamdaki değerli hocalarımı bi kenara bırakırsak bu siteden çok şeyler öğrendim.

neverbackdown. bunu beğendi.
  16. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    Bazıları populerliği çok beğeni almak zannediyor. Ne kadar çok beğeni puanım varsa o kadar populerim zanneden kişileri görünce gülesim geliyor :) . Birde amca dayı hala yeğen kuzen kanki mankileri sahte hesapları toplayıp beğeni kasıp ondan sonrada kendi kendini fenomen ilan eden insanlara şaşıp kalıyorum :) .

Moderasyonunu yaptığım forumdaki 20 arkadaşıma benim her attığım mesajı beğenin diye rica etsem . Bende 6 ayda BFTR nin fenomeni olurdum heralde :D . Ama çok sükür ki öyle bi ezikliğim yok :) .

Exacting51 bunu beğendi.
  17. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Nacho neden her konuda negatif yorumlar yapıyorsun ? Cidden merak ettigim için soruyorum tartışma cıkarmak degil amacım

Leopara bunu beğendi.
  18. sağlamirade

sağlamirade Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yorumlarda sthammer'in adı geçmiş,bende onu tek geçerim.)

19. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Tabi ki kendi mesajından alıntı yapıp kendisiyle kavga eden xsteel'in üstüne tanımam:D Pek kimseyle samimi muhabbetim yok. 1-2 negatif adam var işte üst taraftaki üye gibi onun dışında iyi herkes yani burada güzel vakit geçiriyorum. Danny Boy'un mesajlarını okuması keyifliydi kaybı üzücü oldu ama çok yanlış işlere girişmiş maalesef. Ayaz iyiydi o da koptu beni spora başlatan kişiydi.

Bi de 1 arkadaş daha vardı adını unuttum düşünce gücüyle kas geliştirdiğini iddaa eden. Gece yatarken triceps çalıştığımı düşünüyorum sabah tricepslerim şişiyor falan diyordu unuttum kimdi sağlam güldürmüştü beni.

https://www.bodyforumtr.com/threads/kızlar-neden-kaslarımızın-ıgrenc-oldugunu-dusunuyor.15100/page-25#post-520312

alvel, Akay, Balboa7 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  20. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Moderasyonunu yaptiginiz bir forum sitesi oldugunu belirtmenizede gerek yok ;)

Lg Smart World

Sayfayı Paylaş