Forumun en garibi vücudu

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve memmeat tarafından 30 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. memmeat

memmeat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar bugün vücut geliştirmede üçüncü ayım bugün başladı ve yeni programa bugün başladım. Şu anki gelişmemden memnun olmam dolayısıyla henüz supplement kullanma gereği duymuyorum fakat ölçümlerim ne kadar beni mutlu ettiyse de vücuduma baktığım zaman iki şey canım canımı sıkıyor.
    Bunlardan biri jinekomasti ancak bunu diğerine oranla fazla takmıyorum genetik bir sorun bizde.
    İkinci sorunum ise tam göğüs çizgisinin altından başlayan şişkin karın. Çok fazla karın çalışmış olsam da fazla yağlanmadan dolayı henüz bir şekillenme olmadı.
    Şimdilik değerlerimi paylaşıyorum ve en yakın zamanda karnımın ve göğsümün de resmini atacağım, şu an için mide konusunda bildiklerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.

2. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bölgesel çalışma yağ eritmez. kardio yapmalısın yağ yakımı için gelişme iyi yalnız karın kısmının büyümesi değil küçülmesi gerekiyorantremanın ve beslenmeni yazman daha kolay yardım edilmesini sağlar

Sayfayı Paylaş