Forumdaki yöneticilerin bazıları çok artist, bu yüzden bu siteden soğuttular +25

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kry tarafından 26 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kry

kry Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sitede ilk açtığım başlık hiç yoktan yere aynı konu var diye kapattı, bence konu içeriğini okumadan başlığı benzettiği için kapattı aslında konu farklı idi.
    2.de sıkıntımı paylaşmak için fotoğraflı konu açtım. 4.aydı salonda ama ondan önce evde ve 1 yıl öncede salonda çalışmam vardı.
    Benim başlığı gelişim görmeden ziyade sırt yapımdaki bozukluktu.
    Ama direk kilitleyip 6 aydan önceki gelişim paylaşmak yasak diye mesaj geldi.

Bizde çocuk değiliz inanın çok canımı sıktı bu davranışlar emek verip konudaki imla kurallarına vs. dikkat ediyoruz zaman ayırıyoruz, çat diye okumadan kapatmak nedir, herşeyin bir adabı olmalı. Bu forumla ilgili bu sıkıntılar google da yazdığımda bir çok yerde konuşulduğu çıkıyor.

Neyse konu bu arkadaşlar kusuruma bakmayın yöneticilerin hepside üstüne alınmasın ama kaslı olabilirsiniz vg de usta olabilirsiniz ama yöneticilik bu demek değil.

---------- Post added at 15:58 ---------- Previous post was at 15:53 ----------

Fotoğraf çekiyoruz, internete yüklüyoruz sıkıntımızı derdimizi paylaşıyoruz yok şu kadar ay olmadı.
    Arkadaş bir sorun bir dert paylaşmışız sizlerdende yardımcı olmanızı rica etmişiz, başlığa bakıp 6 ay olmamış diyip kapatmak gerçekten zoruna gidiyor insanın

2. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Her forum sıtesı gıbı bu forum sıtesınınde bazı kuralları var eger begenmıyorsan baska forumlara bakabılırsın kımse burda kımseyı zorla tutmuyor su anda artıst dıye hıtap ettıgın yonetıcı admınler buraya emek harcıyo ne ıcınmı yenılere yada bu sporu yapanlara yardımcı olmak ıcın ama ınsanımız bu ıste ne yapsan yaranamazsın bu tutumun bence yanlıs

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.153
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba kry,

Bu forumdaki uygulamaların bir adabı olduğundan şüpheniz olmasın.

Sırtınızdaki bozukluktan dolayı konuyu üye fotoğrafları bölümüne açarsanız konunuzun kilitlenmesi doğaldır. Bu size özel bir durum değil.

Forum kurallarını okumanızı ve geri dönüşüm kutusundaki başlıkları incelemenizi tavsiye ederim. Bu tavsiyelerimi incelerseniz başlık açma konusunda size ışık tutabilir.

Konu başlığınız forum kurallarına aykırı olduğu için kilitliyorum.

kaka ve thetramp bunu beğendi.
  4. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.374
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Forumdaki ilk konunuz http://www.bodyforumtr.com/vbforum/...-cozemiyorum-yardiminizi-istiyorum-68648.html sıfırdan bana antrenman programı yazar mısınız gibi bir istekte bulunduğunuz için kilitlenmiş, benzeri var diye okumadan kilitlendi demişsiniz, ancak keşke önce başlığınıza bakıp neden kilitlendiği hakkında attığımız mesaja baksaymışsınız.

Sonraki kilitlenen konunuz http://www.bodyforumtr.com/vbforum/...e-programi-konusunda-yardimci-olun-70018.html sıfırdan beslenme programı istediğiniz için kilitlenmiş.

Son kilitlenen konunuz, http://www.bodyforumtr.com/vbforum/...a-vedigim-zamanlar-oldu-72182.html#post694146 Üye Fotolarına açılmış, bu bölümün de bütün forum içinde olduğu gibi kuralları bellidir, sağlıkla ilgili sorularınızı sağlık sakatlanmada açabilirsiniz.

Kuralları okumanızı ve üslubunuza sahip olmanızı öneriyorum, artis vb. gibi kullandığınız, kullanabileceğiniz kelimelerin yeri burası değil, buranın bir adabı ve kuralları var.

İyi forumlar...

kaka ve (silinen üye bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş