Forumdaki seviye sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve dragox tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Uzun süredir bu forumun üyesi olan biriyim üye olmadan önce de sürekli okuyarak takip ediyordum yaklaşık 6-7 senedir. Son zamanlardaki seviye sorunu kimsenin dikkatini çekti mi bilmiyorum. Adam kardeş, bilader vs. yazanlar var Alexei Lesukov başlığının son 2 sayfasına bakın paspas olmuş seviye. Böyle tipler yüzündne forumda kaliteli adamlar kalmadı herkes gitti zaten. He başlığı kilitlemek isterseniz kilitleyin ama eskiyi bilen biri olarak forumun hali içler acısı ergen yuvası oldu iyice. Yazılan saçma mesajlara da daha sert yaptırımlar olması lazım yoksa seviyeyi koruyamazsınız böyle hiç bi şekilde müdahale yok. Buyurun görüşlerinizi alalım yeni gelen arkadaşlar yazmasın lütfen bu başlıkta trollensin istemiyorum.

burakbyr, mmayg, Shadow15 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    forumda dogru dürüst tartisma bile dönmüyor. Son zamanlarda gözüm carpan bi kac genc var.Daha 16-18 yaslarinda. Forumda karsilikli fikri ayrintisi oldugu zaman; vücüdunu göster bakayim, öyle tartisalim gibi yorumlar yapiyorlar

fatih.b, ace1, neverbackdown. ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    aslında yorum yazmama bile gerek yok gereken söylenmiş. bu spor popülerleştikçe ve ticari rantıj dibine vurdukça çıkan ürünlerde aynı bimdeki tavuklar gibi olmaya başladı. kalitesiz seviyesiz sahte egolu ergen kişilikler.

StormBlast bunu beğendi.
  4. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu forumu en az 2010dan beri takip ediyorum daha önce 2 üyeliğim vardı fakat şifreleri unuttuğum için yeni açmıştım. Ozamanlar 14 - 15 yaşındaydım forumda çok takılırdım ama aktif üye değildim zaten bilgi birikimim yoktu ama ne sorsak forumda abilerimiz cevap verirdi, bilmediği konular hakkında yorum yapan tavsiye veren pek insan yoktu şimdi 4-5 ay body yapan herşeyi bildiğini düşünüp her konuya atlıyor malesef. Güzel vücudu olan sporcuların başlıklarına baktığımda ozamanlar hiç stereid muhabbeti dönmezdi adamlar bariz kullanıyor zaten tartışıcak birşey yok, şimdi ise bende bassam steroidi bende olurum banada bas gh yi bende 180 bench press yapıyım gibi yorumlar okumaya başladık malesef. Adamın biride diyor ki "emek vermişse vermiş banane vatana milletemi emek verdi" diyor haklı da ama madem böyle bir yorum yapıyorsun ozaman kullandığı steroide de karışma sanamı düşüyor değilmi ?

Benimki biraz sitem gibi oldu ama öyle. Ben 6 yıl basketbol 2 yıl box yaptım 2010dan beride forumdayım eskiden daha çok tartışılırdı şu sporu yaygınlaştırma konuları belkide eskiden az kişinin spor yaptığı günler daha iyiydi en azındna daha kaliteli ortam vardı.
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Ağustos 2014 ---
    Bu forumda eminim ben ve birçok kişinin tek durma sebebi birkaç değerli abimizden birşeyler öğrenmek içindir. Yoksa forumda seviyeli tartışma, bb sporu hakkında genel konular ya da karşılıklı bilgi alışverişi yapılıcak seviyede değil malesef.

mmayg bunu beğendi.
  5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    peki ne tavsiye edersin hormon kullanan adamlara hormon kulanıyor demeyelim mi bu ortak bir sırrımız ve kuralımız mı olsun bunu mu önerirsin veya şu kalıp cümleyimi kuralım emek vermiş ve steroit kullanmış? yada şunu diyelim hormon kullanmış hormonlu olmuş banane emekte sarfetmiş yine banane? bu uyar herhalde.

mertkln sorun bu değil sorun uslüp ve saygı. benim fikrime gem vurmak ne senin ne başksının haddi ne demek adama hormonlu diyemezsin veya vs vs. lise sırası değil burası. para için taviz verilecek bi yer olduğunuda sanmıyorum uzun süredir forumdayım. o yzüden benim fikrimdende sanane diyorum fikirlere cevap yazmayın konuya cevap yazın. benim ne fikrim kimseyi ilgilendirir ne kolum. hani bir laf vardır ben senin gitiğin yolardan dönüyorum diye belk senin yeni inşa etiğin kasları ben 2 yıldır yakıyorum.

6. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    forumun altın çağı 2004 yılı 2009 yılları arasında yaşandı şimdi tabi hepside ergenler yüzünden gitmemiştir milletin işi gücü var ama seviyeli bir ortamı korusaydık 10 kişi gitmezdide 5-6 kişi giderdi birde abi kardeş hocam gibi hitaplar artık serbest çok eleştirildiğinden onda bir sorun yok aslında açıkçası artık benden yaşça büyük birine abi diyorum ancak durduk yere tartışma çıkaranlar çoğaldı misal adam giyim konusu tutmuş ahlaka bağlamış ha ben sallamam ama çoğu kişi kızıp tepkisi gösteriyor sonrada seviye düşüyor

Bekci bunu beğendi.
  7. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    sen taşı pirinçten ayıracaksın pirinci taştan değil. benim görüşüm ne olursa olsun senin bana saygısızlık yapmaya hakkın yok :) yan bbaktı diye adam dövdüler diye yan bakmayı yasaklamazsın adam döveni cezalandırırsın. abi sende yan bakma işte demek sakat kafalı bi toplum yaratır bu günkü durum maydanda siyasete girmiyim şimdi.

8. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    görüş belirtmek farklı hakaret farklıdır ha senle alıp veremediğim yok zaten eski üyelerdensindir ama bazen hata yaptığın oluyor benimde oluyordur misal o konuda öyle bir çıkış yapmana gerek yoktu güncel bir konu olduğu için o aklıma geldi birden

9. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    hata herkes yapar ama hata neye göre hatta. ben diyorum ki 7 gün 24 saat daracık tişört giyen body yapan, heryerinden altın kolye zincir fırlayan, yediği yemeğin veya çıktığı kızların devamlı fotolarını paylaşan iftar olduğunda iftarı kebapçının açık havadaki masasında açan vs. görgüsüzdür benim fikrim bu isim verdim mi? genel bir tanım yapıyorum ben buna katılmıyorum diye lanlı lunlu yaşınada bakmadan entry yazamazsın. yazarsanda anca yazarsın kaliten odur(yine genel konuşuyorum şahsına değil yanlış anlama). ben body yapıyorum o zaman miletin gözüne sokmalıyım ben zenginim o zaman miletin gözüne sokmalıyım benim param var o halde dışarıda 7 gün 24 saat oruçlu insanlar varken pirzolaları gözlerine baka baka dişlerim dersen bende görgüsüz derim.
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Ağustos 2014 ---
    ve yine olan kulaktan kulağa temposu devreye grmiş. ben dar kıyafet giyenler ahlaksız demedim. bu mevzudan sonra bana yine hakaret edip edepsizce konuşan 17 18 yaşlarında bir üyenin yazdıklarından sonra bu gibi davranışarın çoğaldığını ve ahkalsızlığın artığını söyledim.

Son düzenleme: 9 Ağustos 2014
    mericboss99 ve Balboa7 bunu beğendi.
  10. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    şimdi oldu orada biraz kısa yazdığın için başka yerlere çekildi bende yazmıştım zaten kasıla kasıla yürüyüp ben body yapıyorum herkesi deviririm diyen tiplerin görgüsüz olduğunu

Bekci ve letsev bunu beğendi.
  11. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu forumda olma amacim hem yeni bilgileri tazeleyebilmek,Hemde bildigim birseyler varsa onu paylasabilmek,özelliklede yeni genc nesil bu spora oldukca merakli,bir anket acmistim forumdaki Yas ortalamasi icin ve orada %50 ye yakin forumdakilerin 16-18 Yas arasinda oldugu cikmisti.Bu genclerin haliyle bilgiye ihtiyaclari var ve yönlendirilmeleri gerek fakat malesef bir cogunun Hazir Bilgi istedikleri ve tembellik yaparak hazira konmak istemeleri kacinilmaz bir durum.Gencler Bilgi istiyor fakat Hazir istiyor buda onlara hicbirsey kazandirmayacagi bir gercek.Garip olansa cevap alamadiklarinda bu basligin konusunda yazdigi gibi üslup bozukluklarina yada ters cevaplara basvurabiliyorlar.Su anda bircok bu Yas grubu yazlikci dedigimiz gruptan ve 1 ay Kadar sonra bircogunu Burda göremeyecegimiz grubu olusturuyorlar.Bize düsense bunlarin arasindan gercekten bu sporla ugrasmak isteyen bilgiye ac,bu sporu daim halde yapmayi isteyen genclerimizi secerek onlari Dogru yönlendirmek ve yanlis yollara sapmadan bu sporu icra edebilmelerine yardimci olabilmektir.
    Son olarak böyle üslup bozuklugu yada ters cevaplar alabilecegimi hissettigim üyelere zaten hic cevap vermiyorum,polemige girmekten kaciniyorum.Fakat beni taniyan forumdaki bircok forumdasiminda bana abi diyerek hitap etmesi acikcasi beni hic rahatsiz etmedigi gibi daha ruhumu oksuyor:)

Brachii, requ., egemennn ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    aklıma gelmişken yazayım birde şu tipler çoğaldı sitede örneğin iki makale okumuş yabancı sitelerden gelip buraya önce bir güzel hakaret edip sonra arada doğruda olsa bilgi vermeye çalışan egosuna yenik düşmüş üyeler gerçi banlanıyorlar bir bir ama yahu hiç bir kişiye hakaretle doğru bilgi verilir mi adamın doğruyu bulacağı varsada bunlar yüzünden yanlışa devam ediyorlar

Mustimusti, exsisman ve Bekci bunu beğendi.
  13. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ben yönetimden katılım bekliyorum daha çok birader- kardeş vs. yasak deniliyor ama raporlayınca işlem görmüyor onu da anlamadım. Direk yönetime laf etmiyorum yanlış anlaşılmasın ama yetişemiyoruz yaz ayları ilgilenemiyoruz vs. diyen varsa ben mod için başvurabilirim buralardayım zaten.

14. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Ben 2008 de üye olmuştum bu foruma 2009 a kadar takılmış daha sonra 2014 tarihinde girdiğimde ne üyelik ne şifre aklımdaydı yeni gelen gençlere bir yararın olsun istiyorsan tartışmak yerine yardımcı olun derim ben kesinlikle bana saygısı olmayan ınsanla bilgi alışverişi yapmam ama efendi efendi gelip soru soranlara da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ben 10 yıl önce başladığım zaman bızım de abilerimiz elimizden tutup bi kaç bişeyler öğrettikçe daha mutlu hırslı yapıyordun
    İlk aşk ve
    İlk hoca unutulmaz kardeş bilader kısıtlaması bana saçma geliyor seviye dahilinde bu kadar sıkılmaması lazım üyelerin ne olacak yani onca sorun varken oradan birinin sana bilader demesine mi takılıyorsun yolda kımse demıyor mu en basit örneği burda denilince niye öyle böyle oluyor onu anlamıyorum ben

15. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    18-20 yaşında adam sana ulan, herif vs tabirlerle hitab ediyorsa beli bir kuralla bu çüzgünün belirtilmesi gerekir eskisi gibi. hitab edilecekse nickiyle edebilir.

16. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    2008 yılından beri takip ediyorum...
    Son zamanlar da o kadar çok saçma ve birbirine benzeyen konu açılıyor, cevaplar yazılıyor ki aralarında faydalı,yenilikçi ve okumaya değerleri de kaçırılıyor... Hem zamana hem emeğe yazık...

PeNa, egemennn, Bekci ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  17. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Malesef ergen yuvası haline gelen bir forumumuz var moderatörler tartışmaların içine yeterince müdahale etmiyorlar çünkü anladığım kadarıyla bir bıkkınlık sözkonusu olmuş.

requ. ve letsev bunu beğendi.
  18. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Acaba ben yakışıklımıyım diyen bir topik mi olur arkadaş ????

requ., Candot, PeNa ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  19. aqualinebursa

aqualinebursa Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    DESTAN AKVARYUM MARKET
    Yer:
    Bursa
    Yönetim bazlı bir karşılık alamamak üzücü,saçma sapan mesajlarla çöplük haline gelmek üzere güzelim forum..

20. volkoo

volkoo Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Hayal dünyası
    Eskilerden kalan arkadaşlar forumda aktif olmadıkları için yeni yetmelere kaldı ve böyle olması gayet normal.Adam 10 senelik vg ci gibi davranıyoro_O

Sayfayı Paylaş