forumdaki pure fitness üyeleri.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve fitnessist tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bana her ıkısıde uyar bızım forumdan bırısının oldugu ıkı yerede ben gelırım :)

ama ıstanbul forum bence bos olcak gıbı

fitnessist bunu beğendi.
  2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    şimdi bizim salonu düşündüm bakırköyde. aylık 100 milyon. bodrum katı. er gazinosu :)
    duş bir tane o da pis. salon havasız klima yok sadece 1 tane pervane var o da 5 dk da bir tur atabiliyor anca. dambıllar çok ama eski çoğu aletin ipleri kopuyor. zaten müşteri azdı şimdi hoca şikayet etti dedi bi yer açılmış yabancı firma açmış adamlar sürümden kazanıyor lüks bir yermiş dedi ondan haberim olmuştu. çoğu kişi kaydını silip oraya gidiyor. bir de bakırköy de mac açılıyor aplus da orası daha da lüks 1 senelik kayıt yaparsanız 90 a geliyor aylık.

ben eski bodrum katı salonları mahalle bakkallarına bu tip lüks yerleri de hipermarketlere benzetiyorum. sürümden kazanıyorlar çok müşteri olunca. biri eski, küçük, gösterişsiz, belki daha sıcak. diğeri büyük, geniş, ucuz, temiz ferah ama insanlar daha mesafeli.

squat rack ve işi iyi bilen eğitmenler yüzünden ben de bu tip pure fitness gibi yerleri tercih etmeyi düşünüyorum. eski salondaki hoca da eski kafalı. bas kürü bas karbı. hala primo susto bi de bulk ol deli gibi ye yaza doğru bisiklet çevir mantığı. ne interval kardiyodan haberi var ne yeni tip diyetlerden (taş devri, keto vs vs)

3. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    istanbul forumdaki farklımı?

4. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    istanbul forumda ki metrekare olarak birazdaha küçük.

@deathlifter dostum dediğine aynen katılıyorum. biraz bakkal süpermarket mantığı.. yalnız cidden havasız bodrum salonlarındna gına geldi idman yaparken oksijensizlikten esneyip duruyordum üstelik soğuk set aralarında terim soğuyordu duşlar dersen berbat bu şartlarda sağlıklı spor yapılamaz. yok olmak istemeyen işletmelerde işlerine sahip çıkmalı..

deathlifter bunu beğendi.
  5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    farklı degılde yanı bayrampasa da oldugu ıcın ben semt farkını goze aldım bırı bakırkoyde dıgerı bayrampasada

yoksa benım aılemde b.pasada oturuyor kıms eyanlıs anlamasın ama ben pek marmara forum gıbı dolu olucagını snamıyorum

bu arada mac gercekten kalıtelıdır . kanyondakını bılıyorum luks bır yer . bakmak gerek orayada

6. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    valla bende pşadayım bu salonu görünce , gittigim yerin salon olmadıgını kanaat getirdim :) gittigim ufacık yer duş yok gibi soyunma odası daracık squat yok dambell kısıtlı yerler parke bol miktarda apaçi ergen karısımı vs.. 60 lira

7. dumur

dumur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de b.paşa forum'a kayıt olmuştum. Ben b.paşa forumun marmaraya göre daha kalablık olacağını düşünüyorum.

B.paşa'da sokak arasında 3 farklı salonda spor yaptım ve hepsi tabir-i caizse ful çakıyordu. Bundan sebep forum İstanbul daha kalabalık olacak.

Marmara Forum 'un ulaşımı çok zor olmasından dolayı zaten ziyaretçisi İstanbul forum'a göre çok az. Vesaitle gidilmesi tam bir zulum :)

Marmara Forum şimdiden bu kadar dolduysa İstanbul'u düşenmiyorum bile

Korkmaya başladım :D İnş akşam fazla yığılma olmaz.

Olmazsa sabah giderim. 6.30 da açılıyor.

Marmara Forum'a giden arkadaş keşke resim çekip buraya koyabilse merak ediyorum.

8. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    polonyadaki fotograflara baktım . hammer strength ve life fitness markaları mevcut aletlerde.güzel markalar.özellikle hammer strength markasında pulloverın makinası var.garip ama güzel aletler vardır tavsiye ederim . fiyatı ankaraya göre bedav****olay gelsin

9. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    polonyadaki sitesinde fotoğraflar var esasında konsept, makinaların markaları, barlar dumbbell lar hatta aktivite sınıfları her şey aynı..

ama yarın sabah antremanım var sizler için birkaç fotoğraf çekerim cep telefonuyla..

10. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe
    vg bölümünde yogunluk oluyormu?

haso777 bunu beğendi.
  11. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    valla dediğim gibi iş çıkış saatleri olan 19:00 21:00 arasından kaçındığınız müddetçe pek sıkıntı olacağını sanmam.

12. dumur

dumur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Önümüz hafta p.tesiden itibaren, forum istanbul açılana kadar marmara forum şubesine gideceğim. Az önce facebook marmara forum şubesi için açılmış olan gruptaki mesajları okudum açıkcası hayal kırıklığı yaşadım. Çalışma alanı çok dar ve aşırı kalablık olduğunu söylüyorlar. Yol geçen hanı gibiymiş dışarıdan üye olmayan herkes kolaylıkla girebiliyormuş. Sauno yokmuş. Soyunma dolapları doluymuş ve elbiseleri açıkta kalmış vs vs Burada giden arkadaşlar foto koyabilirse sevinirim. Ayrıca bu söylediklerim doğru mu ?

13. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    çok yüksek sayıda üye kaydettiklerini duydum sürümden kazanalım diye düşük fiyat yüksek sayı. bizim salondaki hoca 3000 kişi demişti. gerçekten öyle ise gidilecekyer değil.

o zaman ben de salon açayım 10 lira olsun aylık ama 100.000 kişi gelsin köşeyi dönerim :)

sultanmehmed bunu beğendi.
  14. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    bend eo yorumları okudum o yuzdne bend ekararsız kaldım evet ıyı gzuel salonda abı ole kalabalıksa benım gıbı agırlık calısırken bagırıp cagıran agırlıkları oray buray atan yada 60kg+ dambıl rowıng yapan bırıne gore dgeuıol o salon ben ole makınelerde sıra bekleyemem

rockybalboa7 bunu beğendi.
  15. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    evet iş çıkış saatleri çok dolu oluyor. ama bu yoğunluğun sebebi istanbul forumun henüz açılmamış olması ve ben de dahil istanbul forum üyelerinin de marmara foruma akın etmesi.. :)

bunun için marmara forum açılana kadar istanbul forum üyeleri için kısıtlama getirmişler istanbul foruma kayıtlı olanlar orası açılana dek yalnızca 10:00 - 17:00 saatleri arasında egzersiz yapabilecek. bu durum benim pek hoşuma gitmese de yoğunluğu ciddi manada düşüreceğini düşünüyorum sonuçta iki kompleksin üyeleri tek komplekse sığmaya çalışıyor kapasitesinin iki katı üye içerde çalışınca da aksiliklerin yaşanması kaçınılmaz oluyor..

bizim gibi bilinçli bir şekilde ağırlık çalışanlar için pek sıkıntı yok açıkçası. en yoğun zamanda bile makina başında beklediğimi hatırlamıyorum hatta değişerek bile idman yapmaya gerek kalmadı makinalar yeterli.. sıkıntı kardio kısmında program ücretli olduğundan bir çok insan ne yapacağını bilemeden çalışıyor :( bunların çoğu koşu bandı ve bisikletleri işgal ediyor.. kardio rutininiz varsa iş çıkış saatlerinden kaçınmalısınız.

onun haricinde salondan bir şikayetim yok temiz ve ferah bir ortam bugun ortaya narenciye makinası koymuşlar bedava sıkılmış portakal dağıtıyorlardı "bikere üye oldular gerisi umrumuzda deil" tavrı içinde diller en azından sosyal paylaşım sitelerinde vurgulandığı üzere. çalışanlar cidden çabalıyor.

facebookta ki yorumlar birazda dolduruşa gelmiş üyelerin abartması diyebilirim işletmeye biraz zaman tanımak gerek. türkiyede bu işe bu fiyatlarla bukadar profosyonel yakalşan bir firma daha olmamıştı bu tarz yerlerin açılması rekabeti körükleyecek buda kaliteyi getirecek diye düşünüyorum.

fotoğraf sözüm vardı ama malesef gerçekleştiremedim perşembe günü sabah erken saaatlerde gitmeyi düşünüyorum iyice tenha olur ben de sizler için birsürü fotoğraf çekerim.

16. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe

"IST FORUM"
    Bu kadar alanda değildir inş bir yanlışlık olabılırmı?

17. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    bu kroki birinci kata ait. muhtemelen lobi kısmı olucak burası mekan iki katlı ve asıl olay ikinci katta forumu biliyosan bilirsin tepehome un eski yeri işte toplamda 3000 metrekare civarı bi alan küçük deil yani.

açılınca haberleşelim antrenman partneri lazım. "dayı şu bench e bir el atsana" diyince öküz tirene bakar gibi bakıyolar :D

Danny Boy bunu beğendi.
  18. CarpeNoctum

CarpeNoctum Üye

Beğenileri:
    1.298
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Zimbabwe

Maşallah Afm kadar bölge.Maddi manevi kendımızı ayarlarsak arkdslarla baslmayı dusunuorz.Once bi ortamıda gidip görmek gerek , ayrıca fotolarınıda beklıroz

---------- Post added at 02:15 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

Bu tarz bi calısma sistemiyle ztn her salonda garip karşılanıyorun nedense.Ağır calısmaların heralde bir arnold yaratacağndan korkuyor herkez sanırım.

Neden boyle garip karşılıyorlar anlamıyorm enteresandır ki tipm falanda düzgün ,cahillik başa bela hele o cins bakışlar yokmu antremanı p.c ediyor a32

Danny Boy bunu beğendi.
  19. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:

aynen ole ya ben bıktım zaten bu bakıslardan sankı ben yanlıs bır sye yapıyorum ben bole sevıyorum ben heavy duty calısyorum yanı kasları resmen bıtıryorum

ben bench press yaparken o 140 kg ın altındayken ve pozıtıfın 6 sn negatıfın 10 sn surdugu bır tekrarda bagrmadan duramam kollarım gogusum omuzum heryerım resmen kasılmaktan catlıcak duruma gelıyor ve bagıryorum nromal olarak cunku gercekten acı cekıyorum acıyor yau o an :)

forum bulusmaısnda sports ınternatıonale gıtmıstık ben bır deathleft yaptım sanırım tam hatırlamıyorum 140 kg dı yada 120 de olabılır yaprken farkında olmadan cıglık atmısım :) hemen salon antronorlerı geldı bakıolar napıor bu dıye :)

bende ıstanbul forumda olucam yardımlasmak ve partner olmak gercekten gzuel olur :) programlarımız belkı uymaz ama fıkır alısverısınde bulunuruz :) yada ya gel bı bench e el at derız :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  20. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    deadlift de ağırlığı yere bırakması güzel oluyor 150 kiloyı güm diye inliyor her yer :)

Danny Boy ve rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş