Forumdaki mantıklı insanlar.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Aytosh tarafından 26 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar evrim başlığında bu kadar nitelikli yorumlar beklemiyordum. karşısındakine bir goril misali saldırıp maymundan gelmediğini iddia etmektense bilimsel açıklama yapmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

bu arada başlığın kilitlenmesi yanlış oldu. tartışmayı bilmeyenlerin mesajları silinseydi, biz de rahat rahat tartışsaydık çok iyi olurdu. sonuçta çoğunluğun bilmediği çok önemli bir konu evrim.

Berkthagar, ozzers ve zuzu bunu beğendi.
  2. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Haklısın.Teoriyi desteklememekte herkes serbest ama inananlarla dalga geçmek dinin neresine sığar tartışılır.Sabit fikirlilik kötü şey gerçekten.İnsanlar biraz daha sorgulamacı olmalı.

Berkthagar ve vandamme bunu beğendi.
  3. zuzu

zuzu Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Bence kapatıldığı iyi oldu, tek taraflı tartışmanın hiç bir yere varmayacağı belliydi.

Allahın dediklerini inkar edenin kafir olacağını, Ayetlerden 1 ine karşı çıkanın allahsız olacağını söyleyen kişilerin yani şov yapmaya geldi mi en önde inançlı olanların, nasıl inançlarında günah olduğu kesin olarak belirtilmiş şeyleri yaptıklarını,

Destekleyecek bir fikirleri olmadı mı nasıl atalarının formuna geri dönüp ( belki geri evrim denilebilecek bir teorinin ilk canlı örnekleri olabilirler ) salyalar saçarak ona allahsız buna kitapsız tarzı sıfatlar yakıştırabileceğini gördük.

1 kişi dışında adam akıllı bir tartışabilen birini göremedim ( yani maymun, goril dışında fikrini beyan edebilen, düşündüğünü anlatabilen birini ). Ona da teşekkür ederim, beni daha çok mantıklı mesajlar yazmaya iten kişi o oldu yoksa daha farklı mesajlar yazabilirdim yukarıda anlattığım terbiyesizliklerden dolayı.

Son düzenleme: 26 Nisan 2009
    Berkthagar bunu beğendi.
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Aytosh neden konuyu yeni bir başlık açarak uzatıyorsun ve yönetimin kararlarını sorguluyorsun!!

Kapatılmış olan başlık ile ilgili yeni bir başlık açarak konuyu devam ettirmeye çalışan bu aşamadan sonra süresiz uzaklaştırılacaktır!

cexenes, Crespo, Despo ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş