Forumda Yeniyim...

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve SCHWARZXXL tarafından 27 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 76 üye.
  1. santor

santor Yeni Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    0
    2010 dan beri uyeyim ve bu sene arastirdiktan sonra ilk mesajlarimi ve basliklarimi actim hicte uyari almadim nedeni duzgun anlasilir ve gerekli konular oldugu icin , bence tartismasiz Turkiyenin en iyi spor sitesi ! Tebrik ediyorum emegi gecen arkadaslari adminleri yoneticileri sayenizde cok sey ogrendik bilinclendik !

SCHWARZXXL bunu beğendi.
  2. uur1925

uur1925 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    memur
    Yer:
    izmir/hakkari
    herkese merhaba , foruma bugün üye oldum uzun süredir takip ediyordum kaydolmak bugüneymiş. Yakında forumu , kuralları öğrendikçe daha iyi araştıracağımı düşünüyorum . İyi çalışmalar

SCHWARZXXL bunu beğendi.
  3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Hoş geldin uur1925 forumu okudukça eminim ne kadar bilmediğim şey varmış diyeceksin.
    Forum sana da çok şey katacaktır.
    Başarılar ve iyi forumlar!

uur1925 bunu beğendi.
  4. adana

adana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    adana
    "Forumda yeniyim" deyip önce günah çıkartayım... Ben özel bir konu için üye oldum, vücut geliştirme ile pek alakam yok şimdilik. Ama burayı okuyunca yorumlar bayağa sert geldi. Özellikle ilk sayfadakiler... Sitenin genel tasarımı ile ilgili bir önerim olacak: Siteyi biraz daha renkli yapamaz msınız? Böyle koyu gri - siyah tonlar çok iç sıkıcı olmuş

5. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Sayfanın en altındaki bodyforumtr v2 yi default style getirerek normal beyaz formata geçebilirsiniz.

6. adana

adana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    adana
    Teşekkür ederim.

7. veli

veli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok doğru çok yerinde bir konu olmuş anlıyoruz yaşadığınız zorlukları sonuna kadar da hak veriyoruz ama bazı spesifik durumlar var bu durumların da sineye çekilmesi gerektiğini düşünüyorum konunun ilk sayfasını okudum öncelikle atladığım birşey olduysa özür diliyorum ama mesela benim duruş bozukluğu problemim var kardeşimin kalp kapakçıklarında ritim bozukluğu var mitril mi deniyor ona dönme durumu falan olabilirmiş böyle ciddi problemlerde insan doğrudan kendi için bilen biri tarafından verilmiş bilgi istiyor haliyle kalp diyorum el değil kol değil bi tane daha yok. yanlış anlamayın ama böyle durumlar için en azından biraz kredisi olmalı yeni üyelerin diye düşünüyorum. ilk mesajımı da buraya atıyorum :) saygılar

8. brhmcr

brhmcr Guest

Konu o kadar ciddiyse zaten forumda değil doktorda aramak gerekiyor çareyi.

9. Özgürcebakış

Özgürcebakış Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese selamlar bende forumda yeniyim.
    wing chun/tsun ile body i beraber götürmeye karar verdim.

Wing chun/tsun da serilik önemli ama bakalım götürmeye çalışacağım ikisini de

Edit:Konu başlığını görür görmez tanışma başlığı sandım. Şimdi okuyunca öyle olmadığını anladım.Çok pardon

10. Şeriatçı

Şeriatçı Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ustam ben nerdeyse hiçbiyere mesaj atamıyoyum. kilitim ne zaman açılıcak . bisürü sorum var merak ettiklerim var yazamıram.

11. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Daha yeni üye olmuşsunuz. Cevaplarınızın çoğu forumda mevcuttur. Arama yaparak cevap bulabilirsiniz.

Şeriatçı bunu beğendi.
  12. Crazy2443

Crazy2443 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

Ben konu acmak istiyorum çok acil nasil olucak bir el atsaniz

13. Selim Kayhan

Selim Kayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Foruma yeni üye olmuş biri olarak bu başlığı gereğinden fazla sert buldum..Emeğe saygısızlık v.s. hoş laflar değil..Bu forumu uzun süredir noname takip eden birisiyim..Bu forumda hakikaten ergen zihniyetiyle değil gerçekten bu işe gönül vermiş profesyoneller olduğunu biliyorum..Daha önce üye olmadım sebebi iste söyleyecek bir şeyimin olmamasıdır..Geçenlerde üyelik aldım sebebi bir supplement kombinasyonuyla ilgili sorumun olmasıdır..Kimsenin emeğine saygısızlık bilgisine saygısızlık ettiğimi yada şark kurnazlığı yaptığımı düşünmüyorum..Buraya söyleyecek sözümün olduğu gün kaydımı yaptırdım sorumu sordum..Ha cevap geldi mi gelmedi..Bilgi takdir edilmek yada paye almak için paylaşılmaz..Bu forumun amacı yada yardımcı olanlarında amacının bu olduğunu zannetmiyorum..Ama bu foruma yeni üye olmuş biri pek tabi soracak sorusu olduğu için üye olur ve yeni üyeyim diye başlık açar.. Kalkıp bunu şark kurnazlığı olarak görmek bence art niyettir..Ayrıca soru sormuş cevap almış yada almamış bir kimsenin bu forumda sonsuza kadar paylaşım yapma yada ezelden beri paylaşmış olma zorunluluğu olmamalıdır.Bu işe gönül vermiş birileri iyi niyetle burada bilgilerini paylaşıyor yardıma ihtiyacı olan birileride gelip sorular soruyor normal olarak..Yok efendim bir gün yapar mıyım diye girip sorular sorup emek hırsızlığı yapıyorlar gibi genellemeleri ergen bir aklın ürünü gibi görüyorum..Belli bir birikimin ötesine geçmiş insanlardan böyle bir yaklaşım beklemezdim.Buraya insanlar üye olup soruyor..Çünkü bu forumların amacı bu bazısı mütemadiyen bu forumları kullanmaya devam ediyor yada tekrar kullanıyor bazısı da kullanmıyor..Bunlardan herhangi birini kalkıp bu şekilde başlık açıp karalamak hoş olmamış..Kendi adıma teessüf ediyorum ve kabul etmiyorum

14. volkankasar

volkankasar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba,
    Foruma çok uzun zamandır üyeyim ancak ilk defa konu açma gereği hissettima ama konu açma butonu yok, sadece konuşma başlatabiliyorum ona da 5 kişi davet edebiliyorum. Hesabımla ilgili bir sorun mu var acaba?

Insonmania bunu beğendi.
  15. DAMAT193

DAMAT193 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    selamın eleyküm öncelikle bende aranıza yeni katıldım saygı ve sevgi çerçevesinde inşallah herkes aradığını tecrübeli abilerimizden hocalarımızdan bulur şimdiden tüm emek veren arkadaşlarımıza teşekkür ederim şunu unutmamak lazımki emek sabır ister bilgi zaman tecrübe saygı saygıyla selamlıyorum hepinizi hayırlı günler dilerim

SCHWARZXXL bunu beğendi.
  16. ysnymn

ysnymn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar,

Bir ürün için (performans arttırıcı pre-workout) için konu açabilir miyim? konu açamıyorum forum sayfasında ürün baya etkili ve konusuda yok! kesinlikle bunu herkes tatmalı!

17. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    İlk sayfalarda ciddi komedi he adamlar tek sayfayı bile okumaya üşenmiş:D Ya bizim millet kadar hazıra konmayı seven birileri yoktur. Son zamanlarda iyice azdı bu durum he bilginiz olsun. Yeni üye olanların konu açma vs. süresinin daha uzatılması lazım. Veya açarken denetime tabi tutulsun. Bi ton çöp başlık var yine çünkü adam gibi bişeyler konuşulamıyor artık forumda.

octeniskrup bunu beğendi.
  18. PatronN

PatronN Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    İlk geldiğimde bende böyle bir konu açmıştım, arama yapmadan. Ama daha sonra hatamı anladım. Bu kadar fazla benzer konu açıldığı hakkında bilgim yoktu kusura bakmayın değerli forum üyeleri... :(

diez ve SCHWARZXXL bunu beğendi.
  19. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Steroidler için 3 gün demişssiniz fakat bir hafta oldu ve konuları hala göremiyorum acaba süresi mi uzatıldı?

20. commanderH4TT4B

commanderH4TT4B Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Gizli (:
    Yer:
    Batman
    Selam arkadaslar. Aranıza yeni katıldım. Edindiğim ve edineceğim bilgiler için nice nice teşekkürler. :) ( Forum kurallarını tam olarak bilemediğim için az biraz kusur olsa affola )

Sayfayı Paylaş